Bukmacher Totalbet. Opinie + oferta 2021

Opinie na temat bukmachera Totalbet to dosyć świeża tematyka. Przedsiębiorstwo Totalbet zaliczane jest do najmłodszych spośród podmiotów pozwalających na obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce. Dlatego też jak dotąd nieliczna grupa obstawiających zdążyła sobie wyrobić mocne zdanie czy też ocenę odnośnie nowego bukmachera. Licencję od Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności, firma ta dostała w styczniu 2018 roku.

Bukmacher Totalbet. Opinie + oferta 2021

Buka Totalbet kontroluje Zbigniew Benbenek - multimilioner, znany przedsiębiorca z zakresu branży hazardowej i medialnej. Do niego należy także grupa ZPR Media S.A., która skupia chociażby tabloid Super Express, dwie stacje telewizyjne, miesięcznik Murator, jak również kilka różnych radiowych rozgłośni. Formalnie zaś bukmacherem tym zarządza Tomasz Szakiel.  

Legalnie działający bukmacher Totalbet nie posiada nic wspólnego z organizatorem sportowych zakładów z Rumunii o takiej samej nazwie. Co bardzo ciekawe przedsiębiorstwo Benbenka, na samym początku nazywano Vitabet. Nazwa ta została zmieniona w 2017 roku (do powstania spółki doszło w lutym zeszłego roku).  


Chociaż Totalbet otrzymał również pozwolenie Ministerstwa Finansów na poczet organizacji zakładów w stacjonarnych punktach, jak dotąd nie uruchomił żadnego spośród nich. Uważa się, iż pierwsze tego typu miejsca będą otwierane w Krakowie i Warszawie.  

Bukmacher Totalbet - jak założyć konto?  

Operator Totalbet wprowadził co najmniej kilka nowości. Jedną spośród nich jest możliwość szybkiego rejestrowania się, wystarczy iż podany swoje najważniejsze dane. Natomiast tak zwana pełna rejestracja musi być wykonana w przeciągu 90 dni. Jest niezbędna do tego, aby móc wypłacić wygraną. Żeby móc wykonać pełną rejestrację, buk Totalbet wymaga od nas przesłania skanu dowodu tożsamości, jak i numeru bankowego konta. Istotne jest to, ażeby dane wysłane do bukmachera, były zgodne z tymi, które przypisane są do naszego konta w banku.   

Voucher od Totalbet. Specjalny bonus na start

Bukmacherzy działający legalnie prześcigają się w ofertach na start dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. Dlatego też kwoty promocji stają się coraz wyższe, gdyż każdy spośród bukmacherów chce przyciągać graczy do siebie i stać się znacznie bardziej atrakcyjnym od całej masy konkurencji. Na tym polu trzeba jednakże przyznać, iż buk Totalbet wygląda całkiem nieźle, zaś jego oferta na powitanie robi dobre wrażenie.  Szczególnie tyczy się to promocji takich jak bonusy bez depozytu 2021.


Osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tymże bukiem, Totalbet proponuje dwie różne startowe promocje:  

 • do 5000 złotych od depozytu,
 • freebet 50 złotych.  

W wypadku freebetu od Totalbet, mamy do czynienia z podziałem na dwie części. Pierwsza to 20 złotych, które otrzymamy za zarejestrowanie pełnego konta. Kolejne 20 złotych dostaniemy za przeprowadzenie paru łatwych zadań. Łącznie możemy zatem dostać 40 złotych.  

Poza freebetem użytkownicy dostają także środki dodatkowe za złożenie odpowiedniego depozytu. Totalbet podwoi pierwszą wpłatę aż do 5000 złotych.  

Gracze poszukują okazji, żeby móc zwiększać własne zyski, które wynikają z założenia przez nich konta. Możemy tego dokonać poprzez wpisanie przy rejestracji kodu promocyjnego. Dzięki temu będziemy mieć możliwość skorzystania z różnych powitalnych promocji.  

Poza promocjami na start, bukmacher Totalbet ma dla nas całą masę promocji. W końcu przyciąganie klientów to jedno, niemniej utrzymywanie go i zachęcanie do regularnego typowania jest drugim. Wygląda na to, iż buk ten posiada obie te umiejętności. Jak wyglądają promocje na tle pozostałych legalnie działających bukmacherów.  

Najbardziej istotną częścią oferty buka dla graczy, jest możliwość regularnego grania bez konieczności uiszczania podatku. To znaczące ułatwienie dla typerów, którzy nierzadko narzekają na to, iż zdobyte przez nich wygrane są w dużym stopniu obcinane właśnie przez podatek od gier. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, tym bardziej patrząc na małe wymogi. Wystarczy mieć trzy spotkania na kuponie, żeby nie został on obciążony żadnym podatkiem. 

Ponadto pośród różnych promocji, możemy odszukać bezpieczne zakłady, czy zwroty środków za kupony, w których jedno ze zdarzeń okazało się być nietrafione. Jest to bardzo dobra oferta dla tych graczy, którym zdarza się mieć często nietrafiony kupon tylko przez jedno źle obstawione spotkanie.  

Więcej wiadomości odnośnie omawianej i pozostałych promocji Totalbet, możemy przeczytać na witrynie internetowej samego buka. Każdy spośród typerów znajdzie tam z pewnością coś dla siebie.  

Totalbet - co można obstawiać w roku 2021?

Klienci mają możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych, jak również zakładów na żywo, systemowych, akumulowanych i pojedynczych. Do wyboru u bukmachera Totalbet, mamy całkiem sporo dyscyplin. Nie tylko tych najbardziej popularnych sportów zespołowych (koszykówka, hokej na lodzie, tenis, piłka nożna) ale także tych nieco bardziej niszowych (krykiet, golf, futsal, bandy) i sportów motorowych (Formuły 1, żużla). Poza tradycyjnymi sportami w Totalbet, stawia się także na nowoczesność, zatem bez problemu możemy znaleźć w jego ofercie również e-sportowe rozgrywki.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

----

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów 2021

  1. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Najbardziej znana marka w Polsce
  4. Bonus powitalny na start
  5. Transmisje meczów online
  6. Aplikacja na urządzenia mobilne
  7. Duży wybór zakładów na esport
  8. Legalny poker z polskimi krupierami
  9. Karty online
  1. Najstarszy polski bukmacher online!
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. 200 PLN zakład bez ryzyka na start
  4. Bonus powitalny 2000 PLN za pierwszą wpłatę
  5. Aplikacja do obstawiania i oglądania meczów
  6. Możliwość zamykania kuponów przed czasem
  7. Niska marża i dobre kursy!
  1. Legalny bukmacher
  2. 34 PLN freebet
  3. 500 PLN + 50 PLN na start
  4. Pierwszy tydzień bez ryzyka
  5. Wiele promocji i bonusów
  6. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. 600 PLN jako cashback
  2. 100% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie
  3. Cashout
  4. Promocje na każdy dzień
  5. Bonusy specjalne
  6. Obstawianie bez podatku
  1. Zagraniczny bukmacher z licencją
  2. Bonus powitalny 550 PLN
  3. Kod promocyjny "KOD550"
  4. Atrakcyjne promocje i premie
  5. Duży wybór zakładów
  6. Wygodna aplikacja mobilna
  7. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. Polski legalny bukmacher
  2. Atrakcyjne kursy i niska marża!
  3. Wiele promocji dla graczy
  4. Aplikacja na telefon
  5. Bonus powitalny. Często bez depozytu!
  1. Trzy bonusy powitalne na start
  2. Premie urodzinowe dla graczy
  3. Dużo konkursów
  4. Okazjonalne bonusy bez depozytu
  5. Dobre kursy na mecze
  6. Transmisje za darmo
  7. Czat bukmacherski
  1. Bonus bez depozytu na start
  2. Premia powitalna za pierwszą wpłatę
  3. Cotygodniowe promocje dla graczy
  4. Bardzo wysokie kursy
  5. Zakłady Na Żywo
  6. Aplikacja mobilna
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Wiele promocji bez podatku
  3. Dużo metod płatności, w tym Skrill
  4. Promocje dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Wysokie kursy na mecze
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Mecze NBA za darmo online
  3. Do 15% wygranych więcej!
  4. Aplikacja mobilna
  5. Szybkie zakłady Kardio
  6. Duży wybór zakładów
  1. Legalny bukmacher z polską licencją
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. Pakiet powitalny 3333 PLN ekstra!
  4. Bardzo dobra pomoc techniczna
  5. Wypłata wygranych na konto w 15 minut
  6. Liczne promocje dla wszystkich
  7. Wirtualne Sporty także w wersji mobilnej
  1. Legalny bukmacher
  2. Aplikacja do obstawiania
  3. Typowanie bez podatku
  4. Promocja dla nowych graczy
  5. Kod promocyjny na bonus
  6. Czat dla typerów
  7. Bonusy dla aktywnych