Bonusy powitalne 2022. Który wybrać dla siebie?

Jakie przygotowano popularne bonusy powitalne 2022? Bukmacherzy dla swoich klientów przygotowali mnóstwo ofert specjalnych, z których każdy może coś dla siebie wybrać! Warto też sprawdzić kody promocyjne do wpisania!

Bonusy powitalne 2022. Który wybrać dla siebie?

Jaki wybrać bonus powitalny 2022?

Ułatwienie startu w świecie zakładów bukmacherskich, jest obecnie jednym z podstawowych zadań każdej dużej firmy, oferującej swoim klientom możliwość typowania wybranych wydarzeń sportowych. Dzieje się tak z dość prozaicznego powodu, a mianowicie dużej konkurencji, jaka od kilku lat panuje na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Dziś, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów, nie wystarczy dobra i rozbudowana oferta, ale konieczne są również bonusy, na które gracz może liczyć w przypadku rejestracji. Nic więc dziwnego, że najwięksi legalni bukmacherzy, zdający sobie doskonale sprawę z tego trendu, na bieżąco i regularnie pracują nad swoimi ofertami dla nowych graczy.

Zasada działania takowych jest bardzo prosta: wpłacasz pieniądze, a jeśli nie uda Ci się wygrać, to na Twoje konto wraca cała zainwestowana kwota, uszczuplona jedynie o obowiązkowy podatek. Ten ukłon w stronę klienta to świetna okazja do tego, aby w miarę suchą stopą przejść przez pierwszy etap w typowaniu wydarzeń sportowych, jakim jest proces adaptacji w nowym środowisku i przy okazji zapoznanie się z podstawowymi zasadami, które dotyczą omawianego przez nas tematu.

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN

Promocje bukmacherskie 2022

Niestety, wielu nowych graczy, mimo szansy, jaka się przed nimi otwiera, nie potrafi skutecznie skorzystać z tejże promocji. Dlaczego? Przez brak znajomości regulaminu. Musisz pamiętać bowiem, że promocja dla nowych graczy, choć prosta z założenia, to u każdego bukmachera może wyglądać inaczej — na przykład pod kątem panujących zasad. Warto zatem od samego początku dobrze wczytać się w podstawowe reguły, które cechują daną promocję, a w razie wątpliwości zajrzeć do regulaminu, lub poprosić o pomoc pracowników firmy bukmacherskiej, u której chcemy otworzyć swoje konto. Pamiętaj, że błędne skorzystanie z promocji — w razie przegranego kuponu — nie tylko pozbawi Cię zwrotu środków, ale zablokuje też możliwość ponownego wzięcia w niej udziału. Co zatem zrobić, aby nie popełnić błędu już na starcie swojej przygody z zakładami sportowymi? Zapoznać się z poniższymi informacjami, które poruszają kwestie omówione powyżej, i które dotyczą popularnych na polskim rynku firm bukmacherskich


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
1640 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl
600 PLN cashback
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl1500 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINEOferty na start od czołowych polskich firm bukmacherskich 

W Polsce swoją działalność prowadzi legalnie ponad 20 firm bukmacherskich. Poniżej znajdziesz ofertę kilku z nich, którym warto się przyjrzeć, a które oczywiście odnoszą się do opisanej powyżej promocji dla nowych graczy. 

 1. STS: Bonus bez depozytu 29 PLN
 2. eWinner: Zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN
 3. BETFAN: 600 zł cashback
 4. PZbuk: Oferta na start 
 5. Betclic: Cashback do 550 PLN 

Powyżej znajdziesz listę pięciu przedsiębiorstw bukmacherskich, którym poświęcimy uwagę w niniejszym tekście. Na dobry początek skupmy się na numerze 1, czyli największej, działającej w Polsce firmie bukmacherskiej STS, która dla nowych użytkowników przygotowała ciekawą ofertę powitalną. Oto jej główne zasady i zalety: 

 • Podczas rejestracji konta w polu Kod Promocyjny koniecznie wpisz kod: BETONLINE. Bez tego nie weźmiesz udziału w promocji!
 • Nie trzeba wpłacać pieniędzy, wystarcza rejestracja
 • Freebet można wykorzystać na obstawianie meczów online
 • Bonus działa także na urządzeniach mobilnych

Drugą z ofert jest ta autorstwa firmy eWinner, w której gracz może liczyć na zwrot do 100 PLN. 

kod promocyjny w eWinner

 • Podczas rejestracji w serwisie koniecznie zaznacz opcję: "Chcę otrzymać bonus powitalny" i wpisz kod promocyjny "BETONLINE"
 • Stawka minimalna Twojego kuponu to 20 PLN. Jeśli chcesz ubiegać się o zwrot 110 PLN,
 • Promocyjny kupon możesz wysłać po dowolnym kursie 
 • Jeśli wygrasz lub przegrasz, środki od razu wrócą na Twoje konto. Co ważne, wygrane pieniądze możesz od razu wypłacić, bez konieczności dodatkowego obrotu nimi. 

Mariusz Pudzianowski, który jest twarzą firmy BETFAN to znak, że rozpoczynamy opis oferty: BETFAN: 600 zł cashback:

 • Podczas rejestracji konta, wpisz hasło: BETONLINE
 • Dokonaj wpłaty na konto, gdzie minimalna kwota to 50 PLN
 • Maksymalny bonus to 600 PLN
 • Zagraj za pieniądze z depozytu. Jeśli przegrasz, uszczuplone o podatek wrócą na Twoje konto. Jeśli wygrasz, zgodnie z regulaminem, przed wypłatą musisz dokonać nimi jednokrotnego obrotu. 

"PZbuk: Oferta na start", jak sama nazwa wskazuje, oferta od polskiego bukmachera, firmy PZbuk. Już na wstępie warto zwrócić uwagę na to, czym chwali się na swojej stronie wspomniana: zwrot nie za pierwszy obstawiony kupon, ale za pierwszy przegrany! To bardzo ciekawe podejście, któremu na pewno warto się przyjrzeć i ująć w swojej strategii początkującego typera. Jakie są jeszcze inne, ważne zasady i plusy tej promocji? 

 • Zwrot za pierwszy nietrafiony zakład do 1000 PLN 
 • Bonus można aktywować po wpłaceniu do 1000 PLN, zagraniu dwóch zdarzeń na kuponie po kursie każdego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40
 • W razie wygranej grasz dalej, jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto 
 • Otrzymanym bonusem należy dokonać jednokrotnego obrotu, na kuponie z minimum dwoma zdarzeniami i kursie każdego z nich nie mniejszym niż 1.40 

Ostatnim punktem na naszej liście jest: "Betclic: Cashback do 550 PLN". 

 • Podczas rejestracji wpisz kod: KOD550
 • Graczowi w razie przegranej przysługuje zwrot do 550 zł 
 • Jeśli przegrasz, na twoje konto wrócą pieniądze, uszczuplone o podatek
 • Pieniądze bonusowe można wypłacić, ale najpierw należy dokonać nimi ośmiokrotnego obrotu, przy kursie pojedynczego wydarzenia nie mniejszym niż 1.14
 • Czas aktywności bonusu: 30 dni. 

Jaki jest najlepszy bonus powitalny?

STS bonus bez depozytu na start

Powyższe przykłady dowodzą kilku bardzo ważnych rzeczy. Po pierwsze, nie każda firma bukmacherska posiada w swojej ofercie promocję dla nowych graczy, która polega na zwrocie pieniędzy w razie przegranego kuponu. Jeśli zależy Ci na omawianej, to podczas zakładania konta u wybranego bukmachera dobrze zapoznaj się z jego ofertą. Po drugie, nawet jeśli któryś z bukmacherów gwarantuje zwrot pieniędzy, to nie zawsze ich wypłata jest taka prosta.

Firma eWinner  akceptuje wypłatę bonusu bez zbędnych formalności, gdzie ostatni z przykładów, Betclic w swojej promocji zastrzega, że aby móc wypłacić bonus, trzeba obrócić nim minimum osiem razy. Na koniec warto — szczególnie jeśli jesteś początkującym graczem — abyś zapamiętał, jak ważny jest regulamin każdej promocji. Oferty mogą się zmieniać, tak samo jak ich szczegóły. Nie wszystko też opisane jest w krótkim opisie danej promocji. Korzystanie z łatwo dostępnego regulaminu na stronie każdej firmy jest więc obowiązkiem każdego gracza. Powyższe informacje są bowiem jedynie zdawkowe, a szczegółów zawsze należy szukać właśnie w regulaminie. Jeśli któryś z punktów jest dla Ciebie niejasny, z pomocą na pewno przyjdą Ci pracownicy firmy bukmacherskiej.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów 2022

  1. Trzy bonusy za wpłaty - nawet 1500 zł
  2. Zakłady bez ryzyka 140 zł
  3. Kod promocyjny "BETONLINE"
  4. Najbardziej znana marka w Polsce
  5. Bonus powitalny na start
  6. Transmisje meczów online
  7. Aplikacja na urządzenia mobilne
  8. Duży wybór zakładów na esport
  9. Legalny poker z polskimi krupierami
  10. Karty online
  1. Najstarszy polski bukmacher online!
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. 200 PLN zakład bez ryzyka na start
  4. Bonus powitalny 2000 PLN za pierwszą wpłatę
  5. Aplikacja do obstawiania i oglądania meczów
  6. Możliwość zamykania kuponów przed czasem
  7. Niska marża i dobre kursy!
  1. Cashback 500 PLN na start
  2. Early PayOut - innowacyjna funkcja rozliczenia kuponów
  3. Zwrot przegranych dla stałych klientów
  4. Liczne promocje
  5. Ekspresowe wypłaty wygranych
  6. Przyjazne użytkownikowi metody płatności
  7. Poker i blackjack
  1. Legalny bukmacher
  2. 34 PLN freebet
  3. 1300 PLN + 200 PLN na start
  4. Pierwszy tydzień bez ryzyka
  5. Wiele promocji i bonusów
  6. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. 600 PLN jako cashback
  2. 100% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie
  3. Cashout
  4. Promocje na każdy dzień
  5. Bonusy specjalne
  6. Obstawianie bez podatku
  1. Zakład bez ryzyka 110 PLN
  2. 500 PLN przy II wpłacie
  3. Promocje w każdym tygodniu
  4. Freebety dla aktywnych typerów
  5. Esport bez podatku przez cały rok
  6. Wirtualne sporty
  7. Custom bet - tworzenie własnych zakładów
  8. Wysokie kursy na hity
  1. Zagraniczny bukmacher z licencją
  2. Bonus powitalny 550 PLN
  3. Kod promocyjny "KOD550"
  4. Atrakcyjne promocje i premie
  5. Duży wybór zakładów
  6. Wygodna aplikacja mobilna
  7. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. Kod promocyjny "BETONLINE"
  2. Freebet 250 PLN
  3. Wysokie kursy
  4. Obstawianie bez podatku
  5. Edycja kuponu
  6. Cash out
  1. Polski legalny bukmacher
  2. Atrakcyjne kursy i niska marża!
  3. Wiele promocji dla graczy
  4. Aplikacja na telefon
  5. Bonus powitalny. Często bez depozytu!
  1. Trzy bonusy powitalne na start
  2. Premie urodzinowe dla graczy
  3. Dużo konkursów
  4. Okazjonalne bonusy bez depozytu
  5. Dobre kursy na mecze
  6. Transmisje za darmo
  7. Czat bukmacherski
  1. Bonus bez depozytu na start
  2. Premia powitalna za pierwszą wpłatę
  3. Cotygodniowe promocje dla graczy
  4. Bardzo wysokie kursy
  5. Zakłady Na Żywo
  6. Aplikacja mobilna
  1. Legalny bukmacher z polską licencją
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. Pakiet powitalny 3333 PLN ekstra!
  4. Bardzo dobra pomoc techniczna
  5. Wypłata wygranych na konto w 15 minut
  6. Liczne promocje dla wszystkich
  7. Wirtualne Sporty także w wersji mobilnej
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Wiele promocji bez podatku
  3. Dużo metod płatności, w tym Skrill
  4. Promocje dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Wysokie kursy na mecze
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Mecze NBA za darmo online
  3. Do 15% wygranych więcej!
  4. Aplikacja mobilna
  5. Szybkie zakłady Kardio
  6. Duży wybór zakładów
  1. 1000 PLN bez ryzyka na start
  2. Aplikacja na telefon
  3. Duży wybór Wirtualnych Sportów
  4. Blackjack i poker online
  5. Przejrzysta strona internetowa
  6. Typowanie wygranych meczów bez marży
  7. Duży wybór zakładów