Betcris

Betcris to nowy legalny bukmacher w Polsce, który oferuje graczom nie tylko ciekawe promocje i bonusy ale również wysokie kursy, bogatą ofertę zakładów, obstawianie bez podatku i edycję kuponów.
  1. Kod promocyjny "BETONLINE"
  2. Freebet 250 PLN
  3. Wysokie kursy
  4. Obstawianie bez podatku
  5. Edycja kuponu
  6. Cash out

Betcris to firma, która na polskim rynku bukmacherskim nie działa od dawna. Mimo wszystko ostatnimi czasy walczy gorliwie o uwagę swoich potencjalnych odbiorców. Robi to na różne sposoby i możliwe, że już zdążyliśmy o niej usłyszeć. Niezależnie jednak od tego, czy tak się stało, jest ona podmiotem, na który na pewno powinniśmy zwrócić uwagę. Zwłaszcza że rozwija się bardzo prężnie i stale staje się atrakcyjniejsza.

Betcris - co to za bukmacher? Czy jest legalny w Polsce?

Betcris to bukmacher, który w dość śmiały sposób nazywa samego siebie pionierem na rynku zakładów bukmacherskich online. Choć jest to kwestia dość sporna, rzeczywiście dysponuje on olbrzymim doświadczeniem. Jego kieszenie sięgają bowiem 185 roku. Wtedy też otwarty został jego pierwszy punkt stacjonarny - ten zlokalizowany w Dominikanie. Operator bardzo szybko zaczął się rozwijać, stale poszerzając sieć swoich punktów naziennych na terenie Ameryki Łacińskiej. Wkrótce po jej rozbudowie, buk wystartował z własnym serwisem internetowym. 

Polska wersja tego serwisu jest pierwszą, jaką ten bukmacher uruchomił na terenie Europy. Firma wiąże z nią olbrzymie nadzieje i liczy na to, że otworzy ona przed nią Stary Kontynent do dalszego podboju. 

Betcris swoją licencję na działanie w Polsce pozyskał już w 2019 roku. Dopiero po niespełna dwóch latach postanowił otworzyć swój polski serwis. Stało się to w sierpniu. Aktualnie wciąż się rozwija i widać jest, że robi to powoli i wciąż ma wiele rzeczy do zrobienia właśnie w kwestii rozwoju.

Betcris jest z pewnością podmiotem zaufanym. Podpisało się pod nim Ministerstwo Finansów, a on sam sponsoruje między innymi ligę brazylijską, meksykańską i ekwadorską, ale i NFL, MLB oraz Super Bowl, cieszące się ogromnym zainteresowaniem za oceanem. 

Oferta Betcris Polska na zakłady bukmacherskie

Betcris bardzo poważnie podchodzi do swojej oferty, starając się uczynić ją jak najbardziej atrakcyjną. Nie robi tego jednak w bardzo typowy dla polskiego bukmachera sposób. Zamiast więc skupiać pełnię swojej uwagi na najpopularniejszych dyscyplinach sportu, ten oferuje świetne pokrycie dyscyplin, które w naszym kraju mogą być uznawane za niszowe. Poniekąd wynika to z jego pochodzenia i silnych powiązań z Ameryką Łacińską. Działa to jak najbardziej na jego plus, gdyż większość z tych dyscyplin nabiera coraz większej popularności w naszym kraju. 

betcris oferta zakładów na dzisiaj

Najważniejsze dyscypliny

Betcris doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda polski rynek bukmacherski. W związku z tym w dużym stopniu się do niego dostosował. Widać to po piłce nożnej, która w jego zagranicznym serwisie internetowym nie cieszy się doskonałym pokryciem (w Ameryce jest nieco niej popularna) w kontekście lig europejskich. W Polsce zaś to one wiodą prym w jego ofercie. Świetnym pokryciem cieszy się między innymi polska Ekstraklasa, choć obstawiać można również praktycznie wszystkie ligi - niemiecką Bundesligę, angielskie Premier League, hiszpańską La Liga i wiele więcej. 

Choć piłka nożna jest centralną częścią oferty buka, dzieje się to po części z przymusu narzucanego przez rodzimy rynek. Sam w sobie Betcris specjalizuje się w:

 • Baseballu, ze świetnym pokryciem ligi MLB, ale też wielu innych mniejszych rangą rozgrywek.
 • Koszykówce z NBA oraz WNBA na czele.
 • Futbolu amerykańskim, w tym między innymi w najpopularniejszej lidze na świecie (NFL) oraz prestiżowych turniejach pokroju Super Bowl.
 • Hokeju, w tym najpopularniejszej lidze NHL oraz chociażby Polskiej Hokej Lidze. 

Oczywiście sam fakt pokrywania dyscyplin to nie wszystko. Betcris bowiem robi to w świetnym stylu, proponując ogromne ilości rynków na zakłady bukmacherskie właśnie w ich obrębie. W wielu przypadkach zaś jest bukmacherem praktycznie bezkonkurencyjnym pod względem oferowanych przez siebie kursów. 

Mecze na żywo - zakłady live

Podobnie jak u większości bukmacherów działających legalnie w Polsce, w Betcris obstawianie to nie tylko korzystanie z oferty przedmeczowej i typowanie meczów jeszcze zanim te tak właściwie się zaczną. To również bardzo rozbudowana oferta na mecze na żywo, możliwe do typowania w czasie rzeczywistym. 

obstawianie na żywo w betcris

Pod względem swojej oferty LIVE Betcris zdecydowanie się wyróżnia. Przede wszystkim za sprawą tego, że dba o to, by jego klienci ciągle mieli co obstawiać. Za dnia zatem oferuje wszystko to, co cieszy się największym zainteresowaniem w Europie. Nocą zaś zwykle pokrywa dyscypliny typowo amerykańskie, ze względu na różnice w strefie czasowej rozgrywane właśnie w godzinach nocnych. Jeżeli dany dzień nie obfituje w spotkania na najwyższym poziomie, buk stara się to wynagrodzić poprzez oferowanie lig o nieco niższym poziomie. Nigdy jednak nie ma u niego sytuacji, w której żadne spotkanie nie widnieje w zakładce LIVE. 

Usługi dodatkowe w Betcris online

Usługi dodatkowe już kilka lat temu stały się standardem na rynku polskim. Zdecydowana większość bukmacherów rozpoczynała od oferowania tak zwanych sportów wirtualnych. Nie inaczej jest w przypadku Betcrisa, u którego stanowią one aktualnie jedyną dostępną usługę dodatkową. 

Sporty wirtualne są u niego oczywiście oferowane całodobowo. Za ich przygotowanie odpowiedzialny jest komputer, którego algorytmy dbają nie tylko o opracowywanie przebiegu każdego spotkania i ustalania jego wyniku, ale też za jego prezentację. Sporty wirtualne przybierają tutaj bardzo atrakcyjną formę. Są też czymś, co pozwala na nieco szybsze zakłady bukmacherskie - jeden zakład rozwiązywany jest tutaj w przeciągu zaledwie kilku minut. 

Choć schemat obstawiania w każdym przypadku jest tutaj taki sam, Betcris przygotował dla fanów tej usługi kilka różnych dyscyplin do typowania. Stawiać można na wyścigi chartów i koni, piłkę nożną, drag racing oraz kolarstwo torowe. Co ciekawe, można też stawiać na same rzuty karne, w bardzo ciekawej formule i z wieloma rynkami bukmacherskimi do wyboru. 

Oferta promocyjna legalnego bukmachera Betcris

Dla nowego bukmachera zawsze bardzo istotne jest to, by dotrzeć ze swoją ofertą do jak najszerszego grona odbiorców. Nie ma na to lepszego sposobu niż oferowanie atrakcyjnych bonusów bukmacherskich. To one w tej branży są najlepszym środkiem do promowania oferty bukmacherskiej, a jednocześnie sposobem na budowanie zaufania i zadowolenia u odbiorców. Betcris zdaje sobie z tego sprawę i przedstawia ofertę promocyjną nie tylko ciekawą, ale i bardzo szeroką oraz wszechstronną. Taką, która ma za zadanie wstrzelić się w gusta każdego typującego. 

bonusy i promocje betcris polska

Bonus powitalny - freebet w Betcris online

Bonus powitalny jest podstawą oferty promocyjnej bukmachera Betcris (tak jak większości rodzimych operatorów). Opiera się u niego o tak zwany freebet, którego ostateczna wartość zależy wyłącznie od stawki na pierwszym kuponie. Stanowi jej połowę, ograniczoną do 200 złotych. Aby zdobyć maksymalny freebet, pierwszy kupon trzeba zawrzeć za równo 400 złotych. Freebet otrzyma się niezależnie od tego, czy się wygra, czy też zaliczy się przegraną. Pierwszy zakład musi się odbyć na kuponie o minimalnym kursie 1.80. Otrzymane środki będziemy zaś mogli przeznaczyć wyłącznie na kupon akumulacyjny z przynajmniej trzema zdarzeniami (kurs minimalny to 1.30 na każde zdarzenie znajdujące się w jego obrębie). 

Bezpieczny zakład

Poza bonusem powitalnym, Betcris swoim nowym użytkownikom oferuje również tak zwany zakład bez ryzyka. Jest w stanie zwrócić mu nawet 50 złotych przeznaczone na pierwszy zakład, jeśli tylko ten okaże się przegrany. To, ile się dostanie zależy od stawki na kuponie. Wartość bonusu jest bowiem połową tej stawki. Aby więc być w stanie wycisnąć z tego bonusu najwięcej, trzeba zagrać swój pierwszy zakład za 100 złotych. Kurs minimalny na kuponie to 1.80. Środki przekazywane przez bonus trafiają bezpośrednio na saldo główne. Można więc nimi w dowolny sposób zarządzać. 

Warto wiedzieć: skorzystanie z tego bonusu nie uniemożliwia sięgnięcia po bonus powitalny. Wręcz przeciwnie - obie promocje świetnie się ze sobą łączą i warto skorzystać z obu jednocześnie. 

Program VIP

Betcris przygotował swój własny program lojalnościowy, który jednak przybrał u niego ekskluzywną formę. Nie da się do jego zapisać - trzeba zostać zaproszonym przez pracownika bukmachera. Zaproszenia przyznawane są uznaniowo. Tylko klient wskazujący się bliżej nieokreśloną, ale na pewno ponadprzeciętną aktywnością może na takowe liczyć. 

Członkostwo w programie VIP to bardzo wiele korzyści. To przede wszystkim indywidualny opiekun, który przygotuje specjalną ofertę, przepchnie większe limity, doradzi w sytuacji awaryjnej czy załatwi bilety na mecz. Te ostatnie są kolejną rzeczą, którą Betcris sam w sobie daje swoim użytkownikom VIP. Ci mogą też liczyć na specjalne zaproszenie organizowane specjalnie z myślą o nich. 

Betcris kod promocyjny na bonus

Bukmacher Betcris jest jednym z tych, którzy pozwalają na wpisanie kodu promocyjnego w czasie zakładania konta w jego serwisie internetowym. Pozwala to jeszcze lepiej wykorzystać jego ofertę dla nowicjuszy i zyskać na tym wiele więcej. 

Załoga naszego serwisu przygotowała swój własny kod, który można śmiało nazwać tym najlepszym na rynku. Kod promocyjny w Betcris to aktualnie BETONLINE i gwarantuje aż 50 złotych dodatkowego freebetu. Skorzystanie z niego nie kosztuje nic i jest możliwe przy dokonywaniu rejestracji w serwisie internetowym bukmachera na stronie www.Betcris.pl

kod promocyjny betcris 2022

American Dream

American Dream to bonus stanowiący potwierdzenie tego, jak istotne są kojarzone z Ameryką dyscypliny sportu dla bukmachera Betcris. Ten pozwala obstawiać je bez podatku. Codziennie, o dowolnej godzinie. Promocją objęte są rozgrywki: NBA, NHL, MLS, NFL, MLB oraz WNBA. 

Oczywiście zwrot podatku jest możliwy tylko po spełnieniu określonych warunków. Zagrany kupon musi być akumulacyjny, z trzema zdarzeniami i kursem minimalnym zdarzenia na poziomie 1.25. Dzienny maksymalny zwrot podatku to równo 100 złotych. Środki że zwrotu trafiają na konto bonusowe i mogą być przeznaczone wyłącznie na zakład z trzema zdarzeniami i kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia na poziomie 1.40. Po jednokrotnym wydaniu środków, te staną się prawdziwie nasze. 

Betcris+

Poprzez promocję Betcris+ bukmacher promuje zawieranie zakładów na kuponach akumulacyjnych zawierających większą liczbę zdarzeń. Gwarantuje, że znacząco (procentowo) zwiększy on potencjalne wygrane, jeśli ilość zdarzeń na kuponie będzie odpowiednio wysoka. 

Dodatki rozpoczynają się już przy pięciu zdarzeniach na kuponie - w takiej sytuacji wygrana rośnie o 5%. Każde kolejne zdarzenie to kolejne 5 % do wygranej, z kulminacją przy 24 zdarzeniach (100% do wygranej). 

W akcji biorą udział wszystkie kupony E zdarzeniami o kursie minimalnym 1.25. Promocja ma charakter stały i trwa aż do odwołania. 

Aspekty techniczne bukmachera Betcris

Choć prezentowana przez bukmachera oferta - główna i promocyjna - jest dla wielu osób priorytetem i czymś przyćmiewającym wszystko inne, nie powinno tak być. Regularne obstawianie wymaga bowiem komfortowych warunków pod względem technicznym. Jak radzi sobie z tym Betcris? Czy rejestracja w Betcris jest tak prosta jak u innych bukmacherów online w Polsce?

Aplikacja mobilna

Ludzie coraz chętniej korzystają z telefonów i tabletów do robienia praktycznie wszystkiego. Jak się okazuje, również do zawierania zakładów bukmacherskich. Nie dziwi więc fakt, że polscy bukmacherzy w większości przypadków starają się im to ułatwić. Za najlepszy sposób na to wybrali sobie swoje własne aplikacje mobilne. Te rzeczywiście potrafią być szalenie przydatne i funkcjonalne. 


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
1640 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl
600 PLN cashback
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl1500 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINEBetcris na ten moment nie oferuje rozwiązań mających pomóc użytkownikom urządzeń mobilnych w obstawianiu. Niewykluczone, że to wszystko ze względu na jego niewielki staż na polskim rynku. Możliwe też, że już pracuje nad odpowiednim rozwiązaniem. Zwłaszcza że znajduje się on obecnie na etapie szybkiego rozwoju. 

Statystyki meczów

Statystyki są tym, czym Betcris zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Z korzyścią dla siebie. Różnica jest widoczna już w sposobie ich podania (na dedykowanej im podstronie), ale i w informacji udostępnianych przez nie, często niedostępnych i żadnego innego bukmachera. 

Statystyki w Betcris są przedstawione w bardzo przyjemny dla oka uporządkowany sposób. Dotyczą kilkunastu różnych dyscyplin sportu i naprawdę są w stanie przydać się przy dokonywaniu analizy bukmacherskiej. 

Cash out

W przypadku wielu spotkań sportowych z oferty Betcris możliwe jest skorzystanie z opcji Cash Out. Na taką możliwość wskazuje obecność specjalnej ikonki nieopodal miejsca wyświetlania nazwy konkretnego meczu. Na czym polega ta opcja? 

Jej działanie jest proste. W wybranych momentach trwającego meczu lub tuż przed jego rozpoczęciem (na przykład przy posiadaniu kuponu AKO i czekaniu na ostatni mecz) można wycofać się z zakładu, jeśli nie czuje się pewnie. W takiej sytuacji część środków wróci na nasze konto - adekwatnie do konkretnej sytuacji. Zdarza się tak, że z zakładu wycofa się przy zmierzaniu ku wygranej. Wtedy też się wygra - z tym jednak, że znacznie mniej. 

betcris polska bonusy promocje 2022

Opcja Cash out jest zwykle dynamiczna. To więc, że dany mecz obecnie jej nie posiada nie oznacza, że nie będzie jej miał w przyszłości. I na odwrót. 

Wpłaty i wypłaty

Betcris nie jest bukmacherem, który zawalałby użytkownika mnóstwem form zasilania wirtualnego konta. Zamiast tego pozwala sięgnąć po dokładnie dwie. Pierwszą jest pośrednik Przelewy24, dzięki któremu można sięgnąć po masę mniej i bardziej standardowych form płatności. Jest się w stanie wybrać swój ulubiony bank czy skorzystać z karty kredytowej. Betcris pozwala też na skorzystanie z BLIK-a, który jest coraz popularniejszy w Polsce. Minimalna kwota wpłaty to tutaj 10 złotych. Buk nie pobiera żadnych prowizji za płatności. 

Wypłaty środków na konto bankowe klienta Betcris pozwala zgłaszać zawsze. Akceptuje je jednak w godzinach 9:00 - 17:00 (codziennie). Dopiero po akceptacji trafią one na konto bankowe - w tempie zależnym od księgowania środków przez konkretny bank. Minimalna kwota wypłaty to tutaj 20 złotych. 

Betcris.pl - opinie użytkowników

Pomimo tego, że Betcris jest bukmacherem świeżym i jeszcze nieposiadającym olbrzymiej bazy klientów, w sieci już zaczęły się pojawiać pierwsze opinie na jego temat. Jak one pokazują, polski rynek zakładów wzajemnych wciąż nie jest zaspokojony, a ludzie nie mają dość nowych firm wkraczających na jego. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych opinii od ludzi z jednego z najbardziej znanych forów bukmacherskich. 

"Może Betcrisowi sporo jeszcze brakuje, jednak jeżeli chodzi o MLB jest najlepszym bukiem na rynku. To mi wystarcza do tego, ocenić go najwyżej." - Kamkl991. 
"Betcris mogę polecić, ale tylko osobom, które nie obstawiają z telefonu. Nie posiada swojej aplikacji, ale pod wieloma względami bije na głowę konkurencję. Nawet tę najlepszą. Polecam i czekam na więcej." - ArturObstawia. 
"Powiem wprost - bukmacher ten nie jest ideałem. Jest jednak świetną opcją dla osób kochających baseball. Zresztą - sponsoruje tyle eventów, że każdy fan tej dyscypliny doskonale go kojarzy." - Paulinka.

"Betcris nie dostaje tyle uwagi, na ile zasługuje. Moim zdaniem to bardzo wysoka półka. Z tym jednak, że z wieloma mankamentami natury technicznej. Jestem jednak pewny, że i z nimi uda mi się finalnie poradzić m wtedy dam mu z czystym sumieniem najwyższą notę. Ja już teraz jestem z niego zadowolony." - TheRafael.


Bonus z kodem promocyjnym BETONLINE na stronie www.Betcris.pl

Adres wwwbetcris.pl
Minimalna wpłata1 PLN
Minimalna wypłata1 PLN
Minimalna stawka1 PLN
Zakłady live
Transmisje live-
Czat na żywo
Bonus bez depozytu-
Bonus od wpłaty
Blik
Dotpay
Karty płatnicze (VISA, MasterCard)
Masterpass-
Neteller-
Paysafecard
Payu
Przelew bankowy
Przelewy24
Skrill-
Tpay.com-

Ranking bukmacherów

  1. Trzy bonusy za wpłaty - nawet 1500 zł
  2. Zakłady bez ryzyka 140 zł
  3. Kod promocyjny "BETONLINE"
  4. Najbardziej znana marka w Polsce
  5. Bonus powitalny na start
  6. Transmisje meczów online
  7. Aplikacja na urządzenia mobilne
  8. Duży wybór zakładów na esport
  9. Legalny poker z polskimi krupierami
  10. Karty online
  1. Najstarszy polski bukmacher online!
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. 200 PLN zakład bez ryzyka na start
  4. Bonus powitalny 2000 PLN za pierwszą wpłatę
  5. Aplikacja do obstawiania i oglądania meczów
  6. Możliwość zamykania kuponów przed czasem
  7. Niska marża i dobre kursy!
  1. Cashback 500 PLN na start
  2. Early PayOut - innowacyjna funkcja rozliczenia kuponów
  3. Zwrot przegranych dla stałych klientów
  4. Liczne promocje
  5. Ekspresowe wypłaty wygranych
  6. Przyjazne użytkownikowi metody płatności
  7. Poker i blackjack
  1. Legalny bukmacher
  2. 34 PLN freebet
  3. 3500 PLN + 200 PLN na start
  4. Pierwszy tydzień bez ryzyka
  5. Wiele promocji i bonusów
  6. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. 600 PLN jako cashback
  2. 100% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie
  3. Cashout
  4. Promocje na każdy dzień
  5. Bonusy specjalne
  6. Obstawianie bez podatku
  1. Zakład bez ryzyka 110 PLN
  2. 500 PLN przy II wpłacie
  3. Promocje w każdym tygodniu
  4. Freebety dla aktywnych typerów
  5. Esport bez podatku przez cały rok
  6. Wirtualne sporty
  7. Custom bet - tworzenie własnych zakładów
  8. Wysokie kursy na hity
  1. Zagraniczny bukmacher z licencją
  2. Bonus powitalny 200 PLN
  3. Kod promocyjny "KODBET"
  4. Atrakcyjne promocje i premie
  5. Duży wybór zakładów
  6. Wygodna aplikacja mobilna
  7. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. Kod promocyjny "BETONLINE"
  2. Freebet 250 PLN
  3. Wysokie kursy
  4. Obstawianie bez podatku
  5. Edycja kuponu
  6. Cash out
  1. Polski legalny bukmacher
  2. Atrakcyjne kursy i niska marża!
  3. Wiele promocji dla graczy
  4. Aplikacja na telefon
  5. Bonus powitalny. Często bez depozytu!
  1. Trzy bonusy powitalne na start
  2. Premie urodzinowe dla graczy
  3. Dużo konkursów
  4. Okazjonalne bonusy bez depozytu
  5. Dobre kursy na mecze
  6. Transmisje za darmo
  7. Czat bukmacherski
  1. Bonus bez depozytu na start
  2. Premia powitalna za pierwszą wpłatę
  3. Cotygodniowe promocje dla graczy
  4. Bardzo wysokie kursy
  5. Zakłady Na Żywo
  6. Aplikacja mobilna
  1. Legalny bukmacher z polską licencją
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. Pakiet powitalny 3333 PLN ekstra!
  4. Bardzo dobra pomoc techniczna
  5. Wypłata wygranych na konto w 15 minut
  6. Liczne promocje dla wszystkich
  7. Wirtualne Sporty także w wersji mobilnej
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Wiele promocji bez podatku
  3. Dużo metod płatności, w tym Skrill
  4. Promocje dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Wysokie kursy na mecze
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Mecze NBA za darmo online
  3. Do 15% wygranych więcej!
  4. Aplikacja mobilna
  5. Szybkie zakłady Kardio
  6. Duży wybór zakładów
  1. 1000 PLN bez ryzyka na start
  2. Aplikacja na telefon
  3. Duży wybór Wirtualnych Sportów
  4. Blackjack i poker online
  5. Przejrzysta strona internetowa
  6. Typowanie wygranych meczów bez marży
  7. Duży wybór zakładów