Jak wygrywać u bukmachera?

Istnieje wiele elementów i czynników, które mają szczególny wpływ na osiągnięcie wygranej w zakładach bukmacherskich. W poniższym artykule, postaramy się odpowiedzieć, jakie są te najbardziej istotne i jak je skutecznie wykorzystać na swoją korzyść.

Jak wygrywać u bukmachera?

Czynnik umysłowy  - bo nie liczy się tylko wiedza!

Gracz o mentalności zwycięzcy, nastawiony będzie w pozytywny sposób także wówczas, kiedy odniesie porażkę. Rozumuje i nie daje się absolutnie ponosić negatywnym emocjom, jak i chęci odzyskiwania utraconych środków finansowych bez względu na wszystko. Zaś niestety przegrany gracz, jest ciągle niespokojny i nerwowy, bardzo źle przeżywa wszystkie przegrane, w wypadku porażki nie będzie w stanie powstrzymać się i szybko podejmie kolejną próbę, obstawiając jeszcze większe kwoty, tracąc przy tym podwójnie, albo nawet i potrójnie.

Obstawia zakłady, których nie poddał należytej analizie (ma to miejsce szczególne w przypadku graczy w internecie). To właśnie owy czynnik umysłowy. Każdy gracz powinien zawsze nad nim panować, gdyż bez takiej umiejętności działa się niejako po omacku, a to zaś prowadzi do pewnej porażki. 


Jakie cechy charakteru mają najlepsi typerzy w Polsce?

Gracze zwycięzcy potrafią być bardzo cierpliwi - to cechuje najlepszych typerów w Polsce. Wytrwale czekają na okazje, działają w zgodzie z własnym schematem albo systemem. Gracze przegrani nie znają samodyscypliny.

Metoda albo system gry

To podstawa w każdym typie zakładu. Jeżeli będziemy grać przypadkowo, bez żadnego systemu, bez zrozumienia tego, co robimy i co chcemy osiągnąć, efekty będą z pewnością raczej mierne. Każdy spośród graczy winien ustalić jak dużo i w jaki sposób chce inwestować. Nic nie powinno być tutaj dziełem przypadku albo jeszcze gorzej, działania pod wpływem emocji. Nikt nas przecież nie zmusza do codziennego grania. Jeżeli to robimy, to wyłącznie dlatego, iż mamy pewność co do obstawionego zakładu.

Gra według kilku systemów to błąd

Podstawowa zasada to zrozumienie i znalezienie takiego systemu, który odpowiada najbardziej postawionemu przez nas celowi. System ten winien bardzo dobrze dopasować się do kwot, które chcemy inwestować w nasze zakłady bukmacherskie na piłkę nożną. I tak na przykład - gracze, którzy nie są w stanie samodzielnie się kontrolować, nigdy nie będą mogli czerpać zysków z tego typu rozrywki. Żeby nie było żadnych wątpliwości - zdarzają się oczywiście szczęśliwe trafienia, niemniej jednak tak naprawdę na dłuższą metę nie będzie możliwe posuwanie się w przód, bez oznaczenia konkretnej trasy.

Odpowiednie kontrolowanie ryzyka

Jeżeli kiedykolwiek zdecydujemy się na hazard, powinniśmy przejść przez tak zwany okres próbny, w którym będziemy mieć okazję do zapoznania się ze swoimi umiejętnościami. Nie musimy wówczas inwestować środków finansowych, zaś będziemy mieć możliwość sprawdzenia, jak skutecznie obstawiamy. Jeżeli nasz profit w perspektywie długiego czasu będzie zdecydowanie ujemny, to może lepiej, jeśli dany sobie spokój i zdamy się na kogoś zupełnie innego. Gracz typu zwycięzca, będzie w stanie zaakceptować każdą z możliwych przegranych (oczywiście bycie szczęśliwym, kiedy się przegrywa, nie jest możliwe. Niemniej jednak, jeżeli pozyskane wiadomości będą słuszne i okażą się bezbłędne, to gracz, nie zaś bukmacher stanie się wygranym), zaś gracz przegrany, nie będzie w stanie pojąć porażki. Tym samym, szybko rozpocznie grę bez żadnej przerwy, kierując się przy tym iluzją odzyskania przegranych pieniędzy.

Wielokrotne zakłady

Starajmy się raczej nie zawierać zakładów, które składają się z więcej, aniżeli jednego wydarzenia na kuponie. Zasada w tym przypadku, jest bardzo prosta - lepiej nie komplikować sobie zbytnio życia poprzez podejmowanie zbyt dużego ryzyka.

System progresywny

Nie możemy dać się zwieść tak zwanym systemom progresywnym, które opierają się na ciągłym zwiększaniu stawki. Ten typ hazardu, może być przez nas uprawiany bez nadmiernych kwot, niemniej jednak wymaga również odpowiedniego kontrolowania się, a w praktyce będzie to oznaczało, iż graczom ciężko jest utrzymywać taki właśnie stan umysłu przez długi okres czasu. Po wielu przegranych pojawia się ryzyko paniki i wpadnięcia w sieci zastawione przez firmy bukmacherskie.

Odpowiednie zarządzanie swoim budżetem

Niezwykle istotne będzie to, abyśmy na grę inwestowali wyłącznie część spośród własnych oszczędności. Dobierajmy stawki w taki sposób, ażeby nawet i seria przegranych nie zrujnowała naszego domowego budżetu. Wszystko zależeć będzie od tego, jakie typy będziemy stosować, niemniej o ile jest to w ogóle możliwe przeanalizujmy ich historię w taki sposób, żeby móc wyliczyć stawkę bezpieczna na pojedyncze zakłady. Ogólnie przyjęto zasadę, iż na obstawianie spotkania pojedynczego, powinno się przeznaczyć nie więcej aniżeli 3 procent własnego budżetu. Miejmy na uwadze, iż wyższy budżet sprawi, że będziemy mogli dużo więcej wygrać, bez podjęcia zbyt dużego ryzyka w przypadku obstawiania spotkań z dużymi kursami. Budżet w odniesieniu do naszych oszczędności, stanowi niezwykle istotny czynnik w przypadku obstawiania zakładów, ponieważ bukmacher nie posiada w jego tematyce żadnej wiedzy, w przeciwieństwie do znajomości odnośnie pozostałych czynników, takich jak chociażby newsy w tematyce drużyn czy też kursy.


Value bet w zakładach bukmacherskich. O co chodzi?

Wiele osób uważa, iż nieopłacalne jest obstawianie jednego zakładu po kursie 1,60 albo 1,70. Nie jest to prawda. Jeżeli wygralibyśmy zakład takiego typu, chociażby po postawieniu 10 euro, zarobek nasz wyniósłby odpowiednio 6-7 euro, czyli do 70 procent więcej, niż postawiona kwota. Nie możemy myśleć, iż wygrywamy zbyt mało - wygrana zależna będzie od postawionej przez nas kwoty. Jeżeli obstawimy 10 euro po kursie 1,70, wygramy 7 euro, ale już jeśli postawimy 100 euro, wygramy 70 euro. Istotne jest jednakże to, żeby dobrać stawkę do posiadanego budżetu. Jeśli uważamy, iż szanse w porównaniu do zaoferowanych przez buka kursów są odpowiednio wysokie, to obstawmy to spotkanie. Jak możemy to wyliczyć?

Najlepiej, jeśli zastosujemy następujący wzór:

kurs bukmacherski * nasze szanse na wygraną / 100. Jeśli otrzymamy wynik większy, aniżeli 1 oznacza to, iż zakład jest dla nas opłacalny, zaś wynik mniejszy niż 1 oznacza, iż zakład nie jest w ogóle wart naszej gry.

Zarządzanie zyskiem

Ostatnią kwestią, którą powinniśmy brać pod uwagę, jest odpowiednie zarządzanie naszym zyskiem. Gracz zwycięzca, będzie w stanie zawsze kontrolować sytuację kontrolując swoją wygraną. Nie zachłyśnie się pomysłem na szybkie wzbogacenie i nie będzie podejmował niepotrzebnego w ogóle ryzyka. Będzie kontynuował granie w systemie, który doprowadził go bezpośrednio do zwycięstwa. Gracz przegrany, nie zrozumiawszy swojej porażki, nie będzie w stanie zarządzać ewentualnie otrzymaną nagrodą. Niezwykle szybko utraci to, co udało mu się wygrać i porzuci swój zwycięski system, próbując swojego szczęścia u innego buka albo też ryzykując w zakładach, które uzna za właściwe bez dokładniejszej analizy.

Przykładowo przegrany gracz wygrywa 100 euro i szybko zakłada się 5 razy w grach po 5 euro każda (pragnie wygrać 1000 euro) zapominając przy tym o tym, iż dzięki temu utraci 25 procent poprzedniego zysku. Wydaje mi się ciągle, że jest to swego rodzaju strzał w dziesiątkę i tym samym utraci zupełnie swoją wcześniejszą kontrolę.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

------

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów 2021

  1. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Najbardziej znana marka w Polsce
  4. Bonus powitalny na start
  5. Transmisje meczów online
  6. Aplikacja na urządzenia mobilne
  7. Duży wybór zakładów na esport
  8. Legalny poker z polskimi krupierami
  9. Karty online
  1. Najstarszy polski bukmacher online!
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. 200 PLN zakład bez ryzyka na start
  4. Bonus powitalny 2000 PLN za pierwszą wpłatę
  5. Aplikacja do obstawiania i oglądania meczów
  6. Możliwość zamykania kuponów przed czasem
  7. Niska marża i dobre kursy!
  1. Legalny bukmacher
  2. 34 PLN freebet
  3. 500 PLN + 50 PLN na start
  4. Pierwszy tydzień bez ryzyka
  5. Wiele promocji i bonusów
  6. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. 600 PLN jako cashback
  2. 100% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie
  3. Cashout
  4. Promocje na każdy dzień
  5. Bonusy specjalne
  6. Obstawianie bez podatku
  1. Zagraniczny bukmacher z licencją
  2. Bonus powitalny 550 PLN
  3. Kod promocyjny "KOD550"
  4. Atrakcyjne promocje i premie
  5. Duży wybór zakładów
  6. Wygodna aplikacja mobilna
  7. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. Polski legalny bukmacher
  2. Atrakcyjne kursy i niska marża!
  3. Wiele promocji dla graczy
  4. Aplikacja na telefon
  5. Bonus powitalny. Często bez depozytu!
  1. Trzy bonusy powitalne na start
  2. Premie urodzinowe dla graczy
  3. Dużo konkursów
  4. Okazjonalne bonusy bez depozytu
  5. Dobre kursy na mecze
  6. Transmisje za darmo
  7. Czat bukmacherski
  1. Bonus bez depozytu na start
  2. Premia powitalna za pierwszą wpłatę
  3. Cotygodniowe promocje dla graczy
  4. Bardzo wysokie kursy
  5. Zakłady Na Żywo
  6. Aplikacja mobilna
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Wiele promocji bez podatku
  3. Dużo metod płatności, w tym Skrill
  4. Promocje dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Wysokie kursy na mecze
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Mecze NBA za darmo online
  3. Do 15% wygranych więcej!
  4. Aplikacja mobilna
  5. Szybkie zakłady Kardio
  6. Duży wybór zakładów
  1. Legalny bukmacher z polską licencją
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. Pakiet powitalny 3333 PLN ekstra!
  4. Bardzo dobra pomoc techniczna
  5. Wypłata wygranych na konto w 15 minut
  6. Liczne promocje dla wszystkich
  7. Wirtualne Sporty także w wersji mobilnej
  1. Legalny bukmacher
  2. Aplikacja do obstawiania
  3. Typowanie bez podatku
  4. Promocja dla nowych graczy
  5. Kod promocyjny na bonus
  6. Czat dla typerów
  7. Bonusy dla aktywnych