Najlepsze płatne typy bukmacherskie. Gdzie szukać?

Skąd pochodzą najlepsze płatne typy bukmacherskie? Jeżeli komuś zależy na tym, by w szybkim czasie znaleźć dla siebie dobre pewniaki, na pewno powinien znać odpowiedź na to pytanie.

Najlepsze płatne typy bukmacherskie. Gdzie szukać?

Płatne typy bukmacherskie to zawsze skuteczne obstawianie u bukmachera?

Jeżeli ktoś chce grać u bukmachera, to chce także zarabiać pieniądze, a nie tylko je inwestować w kolejne kupony. To normalne i nie ma się co temu dziwić. Bez względu na to czy ktoś gra na piłkę nożną, czy też wybiera inne dyscypliny, musi mieć na uwadze, że aby skutecznie obstawiać, potrzebne jest głównie odpowiednie podejście. Przydaje się też nieco szczęścia, ale gdyby wszystko zależało tylko od niego, nie mielibyśmy zawodowych typerów, którzy mają ogromną wiedzę na temat sportu. Nie byłoby też mowy o tym, by ich przewidywania w większości przypadków się sprawdzały.

Kiedy słyszymy coś o zawodowych obstawiających, najczęściej przychodzą nam na myśl płatne typy bukmacherskie. W sieci nie brakuje stron internetowych, które pozwalają na korzystanie z pewniaków po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Niektórzy gracze w ten sposób dorabiają sobie do pensji - oferują początkującym (ale i nie tylko) typy do zagrania, nie biorąc procentu od zysku, a chcąc za swój poświęcony czas określoną kwotę pieniędzy. W niektórych przypadkach może być to 100 czy nawet 200 złotych miesięcznie. Nie jest trudno policzyć, ile to daje przy zaledwie 10 zainteresowanych, a najczęściej jest ich sporo więcej.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
760 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl
630 PLN w bonusach
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
200% do 300 PLNKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
To, skąd brać płatne typy bukmacherskie to osobna kwestia, ale warto też przez chwilę zatrzymać się przy tym, czy w ogóle warto to robić. Tutaj nie każdy musi mieć takie samo zdanie, chociaż doświadczenie typerów mających za sobą sukcesy mówi bardzo wiele w tym temacie.

Najlepsze płatne typy bukmacherskie - ranking

Czym są najlepsze płatne typy bukmacherskie? To oczywiste, że chodzi o takie, które dają zarobić. W przypadku obstawiania nie zawsze najważniejsze jest to, by wygrywać kupon za kuponem, śrubując coraz bardziej osobiste rekordy. Najistotniejsze to wychodzenie na plus pod koniec konkretnego okresu rozliczeniowego. Najczęściej sumuje się swoje poczynania z miesiąca czy tygodnia i to dopiero to daje nam obraz tego, czy spełniliśmy swoje oczekiwania względem nas samych, czy też niekoniecznie. A w przypadku płatnych typów - jesteśmy w stanie stwierdzić, czy działają one tak, jak powinny.

Niestety, trudno jest znaleźć taką stronę, gdzie można korzystać z płatnych typów zawodowców, ale najpierw je wypróbować przez jeden czy dwa miesiące. To byłaby komfortowa sytuacja, jednak nikt nie chce sobie na coś takiego pozwolić. I powód takiego stanu rzeczy powinien dać nam już dużo do myślenia.

Jeżeli ktoś obstawia zawodowo, to przede wszystkim nie musi zarabiać na publikowaniu swoich typów. Jesteśmy przekonani - ba, wiemy to - że każdy dobrze radzący sobie gracz nie narzeka na brak pieniędzy na koncie. A skoro tak jest, dodatkowe zobowiązania nie są mu potrzebne. Przecież otrzymując od kogoś wynagrodzenie, zobowiązuje się najczęściej do dodawania typów kilka razy dziennie, a nie zawsze jest co grać. Z kolei wybierając coś "na siłę", znacznie łatwiej jest nie spudłować i jednocześnie obniżyć swoje statystyki.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
760 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl
630 PLN w bonusach
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
200% do 300 PLNKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINEUczciwy, dobry typer analizuje mecze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, ale też zupełnie nie ignoruje faktu, że bardzo ważne, jest oglądanie meczów w internecie na żywo. Wyciąganie wniosków z gry zespołu już w trakcie meczu to coś, co jest bardzo potrzebne. A typów live przecież też nikt nie doda do swojej strony, gdyż wówczas niektórzy mogliby się czuć pokrzywdzeni, iż nie byli informowani, kiedy mogą zagrać dany mecz i na nim zarobić.

Poniżej ranking najlepszych stron z typami bukmacherskimi:

 1. betonline.net.pl
 2. sport1.pl
 3. typydnia.net.pl
 4. blogbukmacherski.pl

Dobrzy typerzy nie potrzebują pieniędzy?

Wniosek jest taki, że dobrze typujący gracz nie ma problemu z tym, by zarobić pieniądze. Dodatkowe źródło dochodu przydaje się zawsze, ale najczęściej tego typu osoby znacznie bardziej cenią sobie swobodę działania. W końcu wybrali taki zawodów, a nie inny.

Na pewno nie poleca się korzystania z pewniaków z takich działów jak Fortuna Strefa Typera. Często możemy znaleźć na nich "reklamy", które zachęcają do wysyłania e-maili pod konkretny adres i płacenia pieniędzy za "najlepsze typy w Polsce". Cóż, chyba nikomu nie trzeba pisać, że nabieranie się na takie oferty nie jest niczym innym poza naiwnością. I też, oczywiście, łatwym sposobem na stracenie nieco gotówki.

Kto dobrze zna się na grze u bukmachera, ten na pewno bez żadnego problemu znalazłby chętnych do korzystania z typów, nawet odpłatnie. A kto łapie się wszystkich sposobów, by zwrócić na siebie uwagę... coż, tutaj nie trzeba pisać na ten temat już nic więcej.

Wygrany kupon mobilny w Fortunie

Skąd brać dobre typy bukmacherskie na mecze?

Zawsze powinno się grać takie typy, które odpowiadają naszym sportowym zainteresowaniem i to nie ulega wątpliwości. Można raz na jakiś czas dać się przekonać ekspertowi od koszykówki, by zagrać jakiegoś pewniaka z NBA, jednak zdecydowanie łatwiej jest korzystać z typów, o których mamy jakiekolwiek pojęcie. To warto na pewno zrozumieć jeszcze przed znalezieniem dla siebie odpowiedniej strony, która ma darmowe typy bukmacherskie w ofercie.

Każdego typera zawsze zachęca się do tego, by w pierwszej kolejności zawsze starał się próbować swoich typerskich sił we własnym zakresie, a dopiero potem szukał czegoś, co dałoby mu kilka czy kilkanaście gotowców.

Chociaż płatne typy kuszą niebotycznie dużymi zyskami w regularnych odstępach czasu i tak dalej, mimo wszystko zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z bezpłatnych propozycji typerskich. Po pierwsze - w każdej chwili możemy z nich zrezygnować, nic nie tracąc. Po drugie... nie dajmy się naciągnąć na oszustwo, które prędzej czy później i tak obróci się przeciwko nam.

Może zdarzyć się miesiąc, że przy płatnych typach wyjdziemy na plus, ale zawsze trzeba brać pod uwagę, że oprócz stawianych stawek wydajemy też pieniądze na miesięczny abonament typerski, więc wówczas ten zysk wcale nie musi być szczególnie wysoki. A gdy z kolei zdarzy się gorszy okres, to wówczas nasz "guru" prawdopodobnie winą obarczy bardzo niespodziewane wyniki, które nie miały prawa mieć miejsca i jednocześnie da do zrozumienia, że nawet najlepszym zdarzają się gorsze momenty. I to ostatnie warto zapamiętać, bo to rzeczywiście prawda - nie ma takiej osoby, która na bukmacherce zawsze zarabiałby tyle samo. Mogą być miesiące z dużym plusem, ale też i takie, gdzie są minusy. Nikt nie może nam zagwarantować tego, że wyjdziemy na swoje. Jeżeli jest inaczej, tym bardziej możemy być pewni, iż ktoś próbuje nas złapać w pułapkę.

Wygrany kupon w STS online

Darmowe typy bukmacherskie. Pewniaki dnia bezpłatnie i dla każdego

Z racji tego, że nikt nie zagwarantuje nam zwycięstwa w każdym kuponie, to trzeba liczyć się z tym, że płatne typy nie są żadnym rozwiązaniem. Zdecydowanie lepiej jest poszukać sprawdzonych stron oferujących darmowe pewniaki dnia. Tutaj do akcji wkraczają tak znane portale jak Betonline - miejsca, gdzie spotykają się najlepsi typerzy w kraju, a każdy może założyć konto za darmo.

Gdy korzystamy z darmowych pewniaków, jesteśmy w stanie się więcej nauczyć, gdyż nie stawiamy tylko i wyłącznie na to, że ktoś - jak za sprawą magicznej różdżki - sprawi, iż będziemy bogaci. Gotowe typy za free wymuszają na nas jednak to, by nieco ograniczyć zaufanie do osób typujących i weryfikować podawane przez nich informacje.

Najważniejsza zaleta bezpłatnych typów jest - oczywiście - taka, że nie wydajemy na nie ani złotówki, a przy tym i tak możemy zarobić prawdziwe pieniądze. Kto chociaż raz padł ofiarą oszustwa na tak zwane "najlepsze płatne typy bukmacherskie", ten doskonale wie, że nigdy więcej nie powinien się na to łapać i to bez względu na wszystko.

Bonus bez ryzyka z kodem "BETONLINE" do odebrania na www.Fuksiarz.pl

----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów

  1. Trzy bonusy za wpłaty - nawet 600 zł
  2. Zakład bez ryzyka 100 zł
  3. Kod promocyjny "BETONLINE"
  4. Najbardziej znana marka w Polsce
  5. 60 zł za zadania typerskie
  6. Transmisje meczów online
  7. Aplikacja na urządzenia mobilne
  8. Karty online
  1. Najstarszy polski bukmacher online!
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. 300 PLN jako zakłady bez ryzyka
  4. Aplikacja do obstawiania i oglądania meczów
  5. Możliwość zamykania kuponów przed czasem
  6. Niska marża i dobre kursy!
  1. Legalny bukmacher
  2. 34 PLN freebet
  3. 3500 PLN + 200 PLN na start
  4. Pierwszy tydzień bez ryzyka
  5. Wiele promocji i bonusów
  6. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. Kod rejestracyjny BETONLINE
  2. 200% do 300 PLN
  3. Cashout
  4. Promocje na każdy dzień
  5. Bonusy specjalne
  6. Dobre kursy
  7. Bogaty wybór zakładów specjalnych
  1. Zagraniczny bukmacher z licencją
  2. Bonus powitalny 200 PLN
  3. Kod promocyjny "KODBET"
  4. Atrakcyjne promocje i premie
  5. Duży wybór zakładów
  6. Wygodna aplikacja mobilna
  7. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. Zakład zero ryzyka 100% do 50 PLN
  2. Early PayOut - innowacyjna funkcja rozliczenia kuponów
  3. Cashback bez limitu dla klientów
  4. Ekspresowe wypłaty wygranych
  5. Przyjazne użytkownikowi metody płatności
  6. Poker i blackjack
  1. Kod promocyjny "BETONLINE"
  2. Bonus powitalny aż 1400 PLN
  3. Wysokie kursy
  4. Obstawianie bez podatku
  5. Edycja kuponu
  6. Cash out
  1. Polski legalny bukmacher
  2. Atrakcyjne kursy i niska marża!
  3. Wiele promocji dla graczy
  4. Aplikacja na telefon
  5. Bonus powitalny. Często bez depozytu!
  1. Trzy bonusy powitalne na start
  2. Premie urodzinowe dla graczy
  3. Dużo konkursów
  4. Okazjonalne bonusy bez depozytu
  5. Dobre kursy na mecze
  6. Transmisje za darmo
  7. Czat bukmacherski
  1. Bonus bez depozytu na start
  2. Premia powitalna za pierwszą wpłatę
  3. Cotygodniowe promocje dla graczy
  4. Bardzo wysokie kursy
  5. Zakłady Na Żywo
  6. Aplikacja mobilna
  1. Legalny bukmacher z polską licencją
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. Pakiet powitalny 2000 PLN ekstra
  4. Bardzo dobra pomoc techniczna
  5. Wypłata wygranych na konto w 15 minut
  6. Liczne promocje dla wszystkich
  7. Wirtualne Sporty także w wersji mobilnej
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Wiele promocji bez podatku
  3. Dużo metod płatności, w tym Skrill
  4. Promocje dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Wysokie kursy na mecze
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Mecze NBA za darmo online
  3. Do 15% wygranych więcej!
  4. Aplikacja mobilna
  5. Szybkie zakłady Kardio
  6. Duży wybór zakładów