Legalny bukmacher dla Polaków Betclic

Betclic to jedna z najważniejszych firm bukmacherskich na europejskim rynku zakładów wzajemnych online. Powstała ona w 2005 roku. Założył ją Francuz, Nicolas Beraud wraz ze swym współpracownikiem. Zainwestowane w rozwój firmy pieniądze bardzo szybko się zwróciły - Betclic zyskiwał coraz szersze grono wiernych zawodników, a zyski z prowadzenia działalności cały czas wzrastały. Betcliciem szybko zainteresowali się inwestorzy. Jeden z nich, firma Mangas Gaming zaoferowała prezesowi 50 milionów euro w zamian za 75% jego udziałów. Właściciel firmy długo się nie zastanawiał - sprzedał swoje udziały, a od tej pory Betclic stał się jedną z najprężniej rozwijających się firm bukmacherskich. Cały czas podbija nowe rynki, a od pewnego czasu w sposób całkowicie legalny funkcjonuje również w Polsce.

Legalny bukmacher dla Polaków BetclicLegalny bukmacher dla Polaków Betclic w Polsce

Betclic - aplikacja mobilna bukmachera online

Legalny bukmacher dla Polaków Betclic to jedna z tych firm bukmacherskich, która stara się podążać z duchem czasu i spełniać bieżące potrzeby i oczekiwania swoich użytkowników. W tym celu Betclic stworzył responsywną stronę - jest to taka wersja strony, którą można odwiedzać zarówno na smartfonach, tabletach jak i komputerach czy telewizorach. Urządzenie, z którego używa się tej strony, nie ma żadnego znaczenia. Dzięki temu można wysyłać kupony bukmacherskie Betclic z dowolnie wybranego miejsca na Ziemi.

Betclic stworzył również swoją aplikację mobilną. Jest ona dedykowana urządzeniom opartym na systemach Android oraz iOS. Osoby korzystające ze smartfonów z systemami Windows mogą z kolei bez żadnych problemów używać responsywnej strony WWW - jest ona równie atrakcyjna i profesjonalnie wykonana. Dla osób, które pobiorą aplikację mobilną Betclic, przewidziane są dodatkowe bonusy i akcje promocyjne. Dlatego też zachęcamy gorąco do tego, aby pobrać ją na swój smartfon lub tablet, ponieważ to naprawdę się opłaca!


Betclic - oferta dla nowo zarejestrowanych graczy

Niestety, srogo zawiodą się ci, którzy lubują się w dużej liczbie ofert promocyjnych dla nowo zarejestrowanych graczy. Betclic.pl dla nowych użytkowników przewidział jedną promocję główną. Znacznie lepiej wygląda jego oferta dla stałych graczy.

Właściciele tego buka pomyśleli także o specjalnych kodach promocyjnych. A dokładnie o jednym, który wystarczy podać przy rejestracji, by skorzystać z premii dla nowych klientów na specjalnych warunkach. Aktualne hasło bonusowe brzmi KOD550, a skąd właśnie taka, a nie inna nazwa - za chwilę każdy będzie mógł się przekonać.

Wiele firm bukmacherskich umożliwia swoim użytkownikom rejestrację poprzez podanie kodu bonusowego - cieszy się to naprawdę sporą popularnością. Odkąd Betclic też zdecydował się na takie rozwiązanie, może liczyć na znacznie większe zainteresowanie ze strony typerów lubiących obstawiać mecze przez internet.

Bonus od depozytu do 1000 złotych w Betclic?

Nowo zarejestrowani gracze bukmachera Betclic na samym początku działalności tego bukmachera mogli skorzystać z jednej, głównej promocji. Jej zasady były bardzo proste. Działało to tak, że przy realizowaniu pierwszej wpłaty na swoje konto bukmacherskie (maksymalnie 1000 złotych), bukmacher ją podwajał. 

Zatem jeśli ktoś zdecydował się na wpłacenie na swoje konto 800 złotych, to Betclic wpłacił mu drugie 800 - całkiem za darmo! 

Największy cashback w Polsce, czyli 550 PLN od Betclic!

Legalny bukmacher Betclic bardzo szybko zrezygnował z oferty od pierwszej wpłaty. Prawdopodobnie dlatego, że tego typu oferty są dostępne wszędzie, a co za tym idzie - mało kogo są w stanie poważnie zainteresować. Obecnie jest z tym zupełnie inaczej, ponieważ w Betclic znajdziemy największy cashback w kraju. A to już robi wrażenie! 

Jeżeli przy zakładaniu konta na stronie internetowej www.Betclic.pl zdecydujemy się wpisać kod promocyjny KOD550, na starcie będziemy mogli otrzymać 550 złotych w formie zwrotu od przegranej w kuponie numer jeden. Jak dokładnie to działa? Nie ma tutaj niczego szczególnie skomplikowanego - można przekonać się o tym nawet teraz! 


Cashback odbiera się w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie internetowej www.Betclic.pl. Jeżeli więc postawimy 100 złotych i nie uda nam się wygrać, bukmacher odda nam stówkę, którą po raz kolejny będziemy mogli wykorzystać i to na co tylko będziemy chcieli! 

Taka oferta o tak ogromnej wartości zdarza się rzadko, dlatego też bonus powitalny w Betclic jest bardzo popularny. 

Darmowe mecze w internecie w Betclic TV

Posiadanie darmowego konta w Betclic nie tylko wiąże się z możliwością zgarnięcia premii na start czy obstawiania meczów w legalny, wygodny sposób. Każda osoba zarejestrowana na www.Betclic.pl może oglądać za darmo mecze z wielu wydarzeń sportowych, w tym popularnych rozgrywek piłkarskich z Hiszpanii, Niemiec czy Włoch. 

Do uruchamiania streamów nie jest potrzebne regularne obstawianie meczów, ani specjalne konto VIP, które zakładane jest tylko wybranym. Każdy, od pierwszego dnia założenia profilu typerskiego, może bez obaw korzystać z całej oferty, w tym funkcji Betclic TV, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. 

Chcemy pokazać wam, jak dokładnie wygląda oglądanie meczów w Betclic. Możecie to zobaczyć już teraz. Wystarczy to VIDEO:

NOWA OFERTA BONUSÓW NA WWW.BETCLIC.PL

----

BEM (Betclic) zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów 2020

  1. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Najbardziej znana marka w Polsce
  4. Bonus powitalny na start
  5. Darmowe transmisje meczów online
  6. Aplikacja na urządzenia mobilne
  7. Duży wybór zakładów na esport
  1. Najstarszy polski bukmacher online!
  2. 100 PLN zakład bez ryzyka na start
  3. Bonus powitalny 1000 PLN za pierwszą wpłatę
  4. Aplikacja do obstawiania i oglądania meczów
  5. Możliwość zamykania kuponów przed czasem
  6. Niska marża i dobre kursy!
  1. Największy bonus powitalny 3000 PLN
  2. 100 PLN Zakład Bez Ryzyka
  3. Cashout
  4. Promocje na każdy dzień
  5. Bonusy specjalne
  6. Obstawianie bez podatku
  7. Wygrane większe do 20%!
  1. Zagraniczny bukmacher
  2. Bonus powitalny 550 PLN
  3. Kod promocyjny dla nowych graczy!
  4. Atrakcyjne promocje i premie
  5. Duży wybór zakładów
  6. Wygodna aplikacja mobilna
  7. Dobre kursy
  1. Polski legalny bukmacher
  2. Atrakcyjne kursy i niska marża!
  3. Wiele promocji dla graczy
  4. Aplikacja na telefon
  5. Bonus powitalny. Często bez depozytu!
  1. Trzy bonusy powitalne na start
  2. Premie urodzinowe dla graczy
  3. Dużo konkursów
  4. Okazjonalne bonusy bez depozytu
  5. Dobre kursy na mecze
  6. Transmisje za darmo
  7. Czat bukmacherski
  1. Bonus bez depozytu na start
  2. Premia powitalna za pierwszą wpłatę
  3. Cotygodniowe promocje dla graczy
  4. Bardzo wysokie kursy
  5. Zakłady Na Żywo
  6. Aplikacja mobilna
  1. Bonus bez depozytu!
  2. Wiele promocji bez podatku
  3. Dużo metod płatności, w tym Skrill
  4. Promocje dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Wysokie kursy na mecze
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Mecze NBA za darmo online
  3. Do 15% wygranych więcej!
  4. Aplikacja mobilna
  5. Szybkie zakłady Kardio
  6. Duży wybór zakładów
  1. Legalny bukmacher z polską licencją
  2. Bardzo dobra pomoc techniczna
  3. Minimalna stawka zakładu tylko 1 PLN
  4. Wypłata wygranych na konto w 15 minut
  5. Liczne promocje dla wszystkich
  6. Wirtualne Sporty także w wersji mobilnej
  7. Punkty stacjonarne w całej Polsce!
  1. Legalny bukmacher
  2. Aplikacja do obstawiania
  3. Typowanie bez podatku
  4. Promocja dla nowych graczy
  5. Kod promocyjny na bonus
  6. Czat dla typerów
  7. Bonusy dla aktywnych