STS Betgames - legalne karty to prawdziwy hit?

Bukmacher STS to jedna z najlepszych firm w branży. Całkiem dobre kursy, a w dodatku bardzo atrakcyjna oferta. Co więcej, bukmacher ten regularnie dodaje nowe możliwości do swojej oferty. Niedawno do oferty bukmachera dołączyły zakłady na Betgames. Co to jest i jak w to grać?

STS Betgames - legalne karty to prawdziwy hit?

STS Betgames - czy zagramy w pokera?

Legalny bukmacher STS wprowadził do swojej oferty Betgames, czyli symulowane gry karciane w czasie rzeczywistym. Czyni go to pierwszym legalnym bukmacherem z licencją Ministerstwa Finansów, który zdecydował się na takie rozwiązanie i zaproponował graczom możliwość obstawiania pokera i innych gier. 

Betgames dostępne jest w ofercie bukmachera od 30 sierpnia 2019 roku. Na razie w ofercie są trzy gry: poker, wojna i bakarat. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo uzyskamy dostęp do kolejnych gier, gdyż STS jest zadowolony z popularności nowej usługi. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się nieco bliżej dostępnym grom, a także opiszemy ich zasady. Przygotujcie sobie kawę lub herbatę, czy co tam innego lubicie i zapraszamy do lektury. No, a później do wygrywania dużych pieniędzy!


Informacje o Betgames u bukmachera STS

Jak już wspomnieliśmy, Betgames pojawiło się na stronie bukmachera już 30 sierpnia 2019 roku. Oznacza to, że minęło już 9 miesięcy, od kiedy po raz pierwszy przyszło nam przetestować tę usługę. Co już wiemy? Przede wszystkim pewne jest to, że usługa odniosła ogromną popularność wśród graczy. STS jest zachwycony wynikami. Okazuje się bowiem, że spółka przekonała do Betgames nie tylko już zarejestrowanych graczy, ale zdobyła wielu nowych klientów, którzy dotychczas omijali bukmachera szerokim łukiem. Dlaczego usługa ta okazała się tak wielkim sukcesem? Oto nasze przewidywania:

 • Nowość - Wszyscy lubią nowinki, a nie da się ukryć, że Betgames należy do tej kategorii. Dlaczego? A widzieliście kiedyś taką usługę u jakiegoś innego bukmachera? No właśnie. Dotychczas wszyscy wiązali gry karciane z hazardem i kasynami. Tymczasem STS pokazał, że lekka modyfikacja zasad może sprawić, ze gry karciane przestaną należeć do tych typowo kasynowych usług, a co za tym idzie, można włączyć je do oferty bukmachera. My jesteśmy zachwyceni, choć nie da się ukryć, że nie jest to spełnienie marzeń w 100%, bo nie są to karcianki, jakich byśmy oczekiwali.
 • Tęsknota za pokerem - Poker to jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Ogromna ilość ludzi wręcz uwielbia spędzić miłe chwile, grając właśnie partyjkę lub dwie w tę karciankę. Co za tym idzie, nikogo nie trzeba było przekonywać do rejestracji, gdyż każdy chciał po raz kolejny poczuć tę satysfakcję, jaką daje poker. Niestety bukmacher STS nie mógł zaoferować nam prawdziwego pokera, nad czym okropnie ubolewamy, ale i tak zaproponowana nam usługa to coś bez precedensu na skalę światową.
 • Forma gry - Symulowane gry karciane w STS są przyjemne i atrakcyjnie przygotowane. Każdy tytuł posiada ładną oprawę graficzną, wszystko jest zrozumiałe i już po kilku minutach można szaleć z obstawianiem. Do tego każda z gier obsługiwana jest przez sympatyczną panią krupier, która tasuje karty i informuje nas o tym, kiedy można obstawiać. Dużym plusem jest także czat online, umożliwiający kontakt z innymi osobami aktualnie przebywającymi w grze. Dzięki niemu można porozmawiać z innymi osobami, wymienić się z nimi informacjami czy też pochwalić wygranymi kuponami. Dzięki temu, mimo ze tak naprawdę nie mamy wpływu na grę, czujemy się częścią społeczności.


Jak obstawiać w STS Betgames?

Aby móc obstawiać symulowane gry karciane Betgames, musimy wpierw zarejestrować się u bukmachera STS. Jest to prosta i szybka procedura, która nie powinna sprawić nikomu większego problemu. Rejestrując się, należy koniecznie pamiętać o tym, by wpisać STS kod promocyjny "BETONLINE" uprawniający nas do zdobycia większego bonusu powitalnego. Co prawda z bonusu nie można korzystać w Betgames, ale w końcu STS to przede wszystkim bukmacher, a zdobyte w ten sposób pieniądze możemy przeznaczyć po prostu na zakłady sportowe. Kolejnym ważnym punktem programu jest aktywacja konta. Na początku, bezpośrednio po rejestracji, stajemy się posiadaczami konta tymczasowego, które umożliwia nam obstawianie, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Ogromnym minusem takiego konta jest także to, że nie możemy z niego wypłacić pieniędzy. Polecamy więc jak najszybciej zdecydować się na wykonanie pełnej aktywacji. W tym celu wystarczy tylko wysłać skan dowodu do pracowników firmy i odczekać kilka godzin. Warto zrobić to jak najszybciej.

Gdy mamy już aktywne konto, możemy brać się za obstawianie zakładów w Betgames. W tym celu musimy przejść na odpowiednią zakładkę na stronie bukmachera i w sumie tyle wystarczy do swobodnego obstawiania. Ach, zapomnielibyśmy. Oczywiście nie zagramy, jeśli nie doładujemy wpierw konta gotówką. Środki na grę pobierane są z konta depozytowego, a stawka minimalna to 2 zł. Warto pamiętać o tym, że nie mamy możliwości obstawiania kuponu akumulacyjnego, pozostają nam jedynie zakłady pojedyncze. 


Gry dostępne w STS Betgames

W STS Betgames mamy dostęp do 3 gier. Jedną z nich jest wojna, drugą bakarat, a trzecią nasz ukochany poker. Każda z gier posiada zasady zbliżone do tych rzeczywistych, ale z pewnymi różnicami, które musiały zostać tam wprowadzone, ze względu na to, że typowe gry hazardowe nie mogą być oferowane przez bukmacherów. Jak w takim razie grać w udostępnione nam przez STS gry? Jedyne, co możemy, to obstawiać, coś na kształt zwykłych zakładów bukmacherskich, ale w rozgrywkach karcianych. Każda z gier posiada swoje warunki i jest podzielona na etapy, przed którymi możemy obstawiać kupony. Kursy na poszczególne zdarzenia zmieniają się w zależności od przebiegu i etapu gry. 

Zakłady na Wojnę

Pierwszą, najprostszą grą dostępną w ofercie Betgames jest wojna. Jej zasady są zapewne znane każdemu, kto kiedykolwiek grał w karty. Do rozgrywki wykorzystujemy 52 karty, a przy stole siedzi gracz oraz krupier. Zwycięzcą jest osoba, która posiada karę o największej wartości. My, jako typerzy możemy włączać się do gry w dwóch etapach. Pierwszy z nich następuje przed wyciągnięciem pierwszej karty, kolejny przed wyciągnięciem karty dla krupiera. Całe rozdanie trwa maksymalnie 2 minuty i po ogłoszeniu wyników mamy krótką przerwę, po której następuje kolejne rozdanie. 


Zakłady na Bakarat

Zasady gry w Bakarat także są bardzo proste i nikt nie powinien mieć problemów z ogarnięciem zasad. Celem gry jest zdobycie punktów w ilości jak najbardziej zbliżonej do 9. Wygrywa gracz, który jest bliżej tego celu. Punkty liczą się następująco. Każda z kart punktowanych od 2 do 9 daje tyle punktów, jaka jest jej wartość. Punkty zliczane są z dwóch kart, w przypadku uzyskania wartości dwucyfrowej, pierwsza cyfra nie jest brana pod uwagę. Obstawiać można w trzech etapach: przed wyciągnięciem pierwszej karty dla gracza, przed wyciągnięciem karty dla krupiera i przed wyciągnięciem drugich kart dla gracza i krupiera. Rozgrywka w bakarat trwa około 2 minut.

Zakłady na Pokera

Poker to najpopularniejsza gra karciana na świecie. Wersja z STS Betgames mocno przypomina Texas Hold`Em, co oznacza, że każdy, kto miał kiedykolwiek styczność z pokerem, powinien poradzić sobie z obstawianiem tej gry u bukmachera. Oto podstawowe informacje. W grze mamy talię złożoną z 52 kart. W rozgrywce uczestniczy 6 graczy. Wygrywa osoba posiadająca najmocniejszy układ. Na początku każdy dostaje dwie karty, dodatkowe 5 trafia na stół i z nich oraz z kart na ręce każdy może sobie złożyć układ. Typerzy mogą obstawiać zarówno gracza, który wygra, jak i najmocniejszy układ danego rozdania. Typować można w czterech etapach. Pierwsze typowanie możliwe jest przed rozdaniem dwóch kart graczom. Drugie przed wyłożeniem trzech kart na stół, trzecie i czwarte odpowiednio przed wyłożeniem czwartej i piątej karty. Przed rozpoczęciem typowania warto zapoznać się z układami kart, które mogą pojawić się w grze. Bez tego nie ma mowy o dobrym typowaniu.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" do odebrania na stronie www.STS.pl

----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów 2020

  1. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Najbardziej znana marka w Polsce
  4. Bonus powitalny na start
  5. Darmowe transmisje meczów online
  6. Aplikacja na urządzenia mobilne
  7. Duży wybór zakładów na esport
  1. Najstarszy polski bukmacher online!
  2. 100 PLN zakład bez ryzyka na start
  3. Bonus powitalny 1000 PLN za pierwszą wpłatę
  4. Aplikacja do obstawiania i oglądania meczów
  5. Możliwość zamykania kuponów przed czasem
  6. Niska marża i dobre kursy!
  1. Największy bonus powitalny 3 x 777 PLN
  2. 600 PLN Zakład Bez Ryzyka
  3. Cashout
  4. Promocje na każdy dzień
  5. Bonusy specjalne
  6. Obstawianie bez podatku
  7. Wygrane większe do 20%!
  1. Zagraniczny bukmacher z licencją
  2. Bonus powitalny 550 PLN
  3. Kod promocyjny dla nowych graczy!
  4. Atrakcyjne promocje i premie
  5. Duży wybór zakładów
  6. Wygodna aplikacja mobilna
  7. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. Polski legalny bukmacher
  2. Atrakcyjne kursy i niska marża!
  3. Wiele promocji dla graczy
  4. Aplikacja na telefon
  5. Bonus powitalny. Często bez depozytu!
  1. Trzy bonusy powitalne na start
  2. Premie urodzinowe dla graczy
  3. Dużo konkursów
  4. Okazjonalne bonusy bez depozytu
  5. Dobre kursy na mecze
  6. Transmisje za darmo
  7. Czat bukmacherski
  1. Bonus bez depozytu na start
  2. Premia powitalna za pierwszą wpłatę
  3. Cotygodniowe promocje dla graczy
  4. Bardzo wysokie kursy
  5. Zakłady Na Żywo
  6. Aplikacja mobilna
  1. Bonus bez depozytu!
  2. Wiele promocji bez podatku
  3. Dużo metod płatności, w tym Skrill
  4. Promocje dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Wysokie kursy na mecze
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Mecze NBA za darmo online
  3. Do 15% wygranych więcej!
  4. Aplikacja mobilna
  5. Szybkie zakłady Kardio
  6. Duży wybór zakładów
  1. Legalny bukmacher z polską licencją
  2. Bardzo dobra pomoc techniczna
  3. Minimalna stawka zakładu tylko 1 PLN
  4. Wypłata wygranych na konto w 15 minut
  5. Liczne promocje dla wszystkich
  6. Wirtualne Sporty także w wersji mobilnej
  7. Punkty stacjonarne w całej Polsce!
  1. Legalny bukmacher
  2. Aplikacja do obstawiania
  3. Typowanie bez podatku
  4. Promocja dla nowych graczy
  5. Kod promocyjny na bonus
  6. Czat dla typerów
  7. Bonusy dla aktywnych