Rejestracja w STS. Czy potrzebny jest kod promocyjny?

Czy u bukmachera STS rejestracja konta wymaga podania hasła bonusowego? Tak zwany kod promocyjny jest niezwykle popularny wśród graczy, ale czy aby na pewno jest konieczny do tego, by rozpocząć obstawianie w internecie?

Rejestracja w STS. Czy potrzebny jest kod promocyjny?

STS rejestracja - o czym każdy powinien wiedzieć?

Jeżeli chcemy obstawiać mecze u legalnego bukmachera STS, musimy liczyć się z tym, że potrzebne będzie nam do tego darmowe konto typerskie online. Oczywiście, możemy zdecydować się na granie tylko w punktach stacjonarnych, ale takie rozwiązanie w dzisiejszych czasach nie wydaje się szczególnie rozsądnym czy tym bardziej wygodnym podejściem.

Dostępna w STS rejestracja załatwiana jest w kilka chwil. Formularz online przygotowano w taki sposób, by nie sprawił kłopotów nawet najbardziej początkującym. Wszystko odbywa się legalnie i po polsku - nie ma mowy o tym, by czegoś nie zrozumieć i potem popaść przez to w spore kłopoty.

Po założeniu konta na stronie internetowej www.STS.pl każdy może korzystać ze wszystkich promocji przygotowanych przez tego bukmachera, a najważniejsze, iż otrzymuje dostęp do pełnej oferty zakładów na mniej lub bardziej znane rozgrywki, a oprócz tego również do kart na pieniądze czy wirtualnych wydarzeń sportowych.


Prawdą jest to, że do grania w internecie potrzebny jest profil gracza, ale niekoniecznie już to, iż od razu trzeba weryfikować swoje dane z dowodu tożsamości. Umożliwia nam to STS konto tymczasowe - po rejestracji obstawianie jest odblokowane, a dopiero wypłata ewentualnych wygranych możliwa jest po pokazaniu danych z dokumentu potwierdzającego dane podane przez nas przy rejestracji.

Jeżeli nie korzystamy często z komputera, bez najmniejszego problemu możemy dokonać rejestracji konta za pomocą urządzenia mobilnego. Nie jest do tego potrzebna dedykowana aplikacja mobilna, chociaż jej pobranie na pewno ułatwia sprawę w wielu kwestiach.

Kod promocyjny w STS. Jak brzmi i czy trzeba go wpisywać?

Bardzo często słyszy się o tym, że przygotowany został przez bukmachera STS kod promocyjny. Niektórzy już pewnie wiedzą jak on brzmi, a inni - niekoniecznie. Tym razem nie to jest najważniejsze, a bardziej chodzi o to, czy taka wiedza jest niezbędna do tego, by zostać klientem najpopularniejszego buka w naszym kraju.

Na niektórych stronach internetowych możemy przeczytać, że przy rejestracji powinno się wpisać kod promocyjny. To nieprawda! Możemy to zrobić, ale absolutnie nie musimy, jeśli tylko tego nie chcemy. Problem polega na tym, że jeżeli od razu nie zdecydujemy się na taki ruch, później nie będziemy mogli zmienić swojej decyzji. Co za tym idzie - może przepaść nam bonus do zdobycia.

Obecnie w STS kod promocyjny 2021 brzmi "BETONLINE". Każdy, kto wpisze go przy zakładaniu konta, otrzyma na dobry początek bonus bez depozytu. Jest to 29 PLN bez konieczności przelewania na profil typerski nawet minimalnej kwoty. Można, jak najbardziej, zrezygnować z tego prezentu, ale drugiego takiego już nie będziemy mogli otrzymać.

Co bardzo ważne, wiele kodów promocyjnych oferuje wyższe premie od tych, jakie znajdziemy w standardowych ofertach. Decyzja, co z tym wszystkim zrobić zależy już od samego typera - to on decyduje, jaką premię chce odebrać i dlaczego.

Pamiętajmy - STS kod promocyjny ma być tylko dodatkiem, a na pewno nie jest niezbędnym elementem rejestracji. Wpisywanie go to ruch opcjonalny!


STS bonus powitalny. Co ten bukmacher daje nowym graczom?

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta bukmacherskiego w STS, może skorzystać z promocji bonus powitalny 2021. Składa się na nią nie tylko wspomniana już premia bez wpłaty, ale także kilka innych, mniejszych i większych, prezentów. Co dokładnie jest do zdobycia i za co?

 • 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie - gracz przelewa środki na www.STS.pl po raz pierwszy i dostaje 100% wartości przelewu w formie bonusu. Może to być 100, 200 czy nawet 1200 PLN!
 • Bezpieczny kupon 20 w STS Betgames - premia ta pozwala na sprawdzenie w praktyce legalnych kart STS Betgames. W razie przegranej otrzymuje się pełny zwrot stawki do kwoty 20 PLN
 • Wirtualne Sporty bez ryzyka - pierwszy kupon w Wirtualnych Sportach nie jest obarczony ryzykiem, tak więc w przypadku przegranej ma miejsce pełny zwrot. Maksymalnie można dostać 20 PLN.

Wszystkie z wyżej wymienionych promocji powinny być dostępne przez cały rok 2021. W przypadku, gdyby cokolwiek miało się w tej kwestii zmienić, na pewno na łamach naszego portalu pojawi się stosowna informacja.

Czy warto podawać w STS kod promocyjny?

Skoro można otrzymać za jedno słowo większy bonus, to czy w ogóle jest się nad czym zastanawiać? Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, co dokładnie daje STS kod promocyjny i dlatego nie brakuje takich osób, które zastanawiają się, czy podawać "BETONLINE" przy rejestracji.

Na ten moment fakty są takie, że 29 PLN bez depozytu można otrzymać tylko z kodem przygotowanym przez STS. Standardowa oferta nie zapewnia dokładnie takiej premii i jest to coś, o czym trzeba pamiętać. Tym bardziej, że konto na www.STS.pl można założyć tylko raz!

Kod promocyjny "BETONLINE" można wykorzystać na www.STS.pl

----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów 2021

  1. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Najbardziej znana marka w Polsce
  4. Bonus powitalny na start
  5. Transmisje meczów online
  6. Aplikacja na urządzenia mobilne
  7. Duży wybór zakładów na esport
  8. Legalny poker z polskimi krupierami
  9. Karty online
  1. Najstarszy polski bukmacher online!
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. 200 PLN zakład bez ryzyka na start
  4. Bonus powitalny 2000 PLN za pierwszą wpłatę
  5. Aplikacja do obstawiania i oglądania meczów
  6. Możliwość zamykania kuponów przed czasem
  7. Niska marża i dobre kursy!
  1. Cashback 500 PLN na start
  2. Early PayOut - innowacyjna funkcja rozliczenia kuponów
  3. Zwrot przegranych dla stałych klientów
  4. Liczne promocje
  5. Ekspresowe wypłaty wygranych
  6. Przyjazne użytkownikowi metody płatności
  7. Poker i blackjack
  1. Legalny bukmacher
  2. 34 PLN freebet
  3. 500 PLN + 50 PLN na start
  4. Pierwszy tydzień bez ryzyka
  5. Wiele promocji i bonusów
  6. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. 600 PLN jako cashback
  2. 100% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie
  3. Cashout
  4. Promocje na każdy dzień
  5. Bonusy specjalne
  6. Obstawianie bez podatku
  1. Zakład bez ryzyka 110 PLN
  2. 500 PLN przy II wpłacie
  3. Promocje w każdym tygodniu
  4. Freebety dla aktywnych typerów
  5. Esport bez podatku przez cały rok
  6. Wirtualne sporty
  7. Custom bet - tworzenie własnych zakładów
  8. Wysokie kursy na hity
  1. Zagraniczny bukmacher z licencją
  2. Bonus powitalny 550 PLN
  3. Kod promocyjny "KOD550"
  4. Atrakcyjne promocje i premie
  5. Duży wybór zakładów
  6. Wygodna aplikacja mobilna
  7. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. Polski legalny bukmacher
  2. Atrakcyjne kursy i niska marża!
  3. Wiele promocji dla graczy
  4. Aplikacja na telefon
  5. Bonus powitalny. Często bez depozytu!
  1. Trzy bonusy powitalne na start
  2. Premie urodzinowe dla graczy
  3. Dużo konkursów
  4. Okazjonalne bonusy bez depozytu
  5. Dobre kursy na mecze
  6. Transmisje za darmo
  7. Czat bukmacherski
  1. Bonus bez depozytu na start
  2. Premia powitalna za pierwszą wpłatę
  3. Cotygodniowe promocje dla graczy
  4. Bardzo wysokie kursy
  5. Zakłady Na Żywo
  6. Aplikacja mobilna
  1. Legalny bukmacher z polską licencją
  2. Bonus bez depozytu 20 PLN
  3. Pakiet powitalny 3333 PLN ekstra!
  4. Bardzo dobra pomoc techniczna
  5. Wypłata wygranych na konto w 15 minut
  6. Liczne promocje dla wszystkich
  7. Wirtualne Sporty także w wersji mobilnej
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Wiele promocji bez podatku
  3. Dużo metod płatności, w tym Skrill
  4. Promocje dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Wysokie kursy na mecze
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Mecze NBA za darmo online
  3. Do 15% wygranych więcej!
  4. Aplikacja mobilna
  5. Szybkie zakłady Kardio
  6. Duży wybór zakładów