Typy na siatkówkę. Najlepsze pewniaki

Siatkówka to jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce. Cieszy się ogromną popularnością, a przez wielu nazywany jest dyscypliną narodową (walka o ten tytuł między nią a piłką nożną trwa, odkąd tylko pamięć sięga). Jej popularność od razu została dostrzeżona przez bukmacherów, dla większości z których siatkówka stanowi jedną z podstaw oferty. Jeśli i my planujemy jej obstawianie, powinniśmy zainteresować się sprawdzonymi typami właśnie na nią, ale też dowiedzieć się, co tak naprawdę ma znaczenie w czasie typowania. Na tym zamierzamy się skupić w tym krótkim poradniku.

Typy na siatkówkę. Najlepsze pewniaki

Podstawy typowania siatkówki

Rzeczą podstawową w typowaniu siatkówki, jak w przypadku obstawiania każdego innego sportu, jest świetna znajomość zasad tej dyscypliny. Musimy wiedzieć nie tylko to, ilu zawodników bierze udział w spotkaniach, ale też chociażby co przyczynia się do wygranej, kiedy zachodzi potrzeba rozegrania tie-breaku, jak zmieniają się zawodnicy i kiedy następuje tak zwane przejście. Warto też pamiętać o tym, by:

 • dokonywać wnikliwej analizy - ta powinna brać pod uwagę aktualną formę, ale i stan zdrowia zawodników (siatkówka jest sportem bardzo kontuzjogennym) oraz mecze historyczne; dyspozycja jest zwykle budowana tygodniami, więc poprzednie spotkania mogą pomóc nam w typowaniu; 
 • zwracać uwagę na sprawdzone typy, najlepiej pochodzących od ekspertów - o źródłach ich pochodzenia mówimy poniżej;
 • skupić się na jednych rozgrywkach - siatkówka to dyscyplina, w której coś się dzieje przez cały rok - warto więc wybrać takie rozgrywki, na których się skupimy, czy to na poziomie ligowym, czy też na poziomie reprezentacyjnym;
 • nie stawiać wszystkiego na jedną kartę - siatkówka bywa nieprzewidywalna i nawet najlepsze typy na siatkówkę czasem zdarzają się chybionymi.


Gdzie szukać najlepszych typów na siatkówkę? 

Chcąc znaleźć sprawdzone typy na siatkówkę, warto mieć na uwadze to, jakie kursy na drużyny w danych spotkaniach posiadają bukmacherzy. Ci nie chcą przegrać z nami i stracić pieniędzy - dlatego też faworytów obarczają niższymi kursami, aby zapobiec obstawianiu pewniaków celem szybkiego zarobku. Kursy są ustalane przez człowieka - zamiast więc kopiować jego wybory, po prostu korygujmy nasze własne typy, jeśli uznamy to za stosowne, traktując kursy bukmacherskie jako swoistą podpowiedź.

Cennym źródłem informacji są telewizyjne analizy, obficie przedstawiane w postaci studiów przed- i pomeczowych. Warto je oglądać i dokładnie zapamiętywać to, co siedzący w temacie eksperci mają do powiedzenia - być może nie mówią tego pod kątem bukmacherskim, ale nie zmienia to faktu, że są w stanie dostarczyć wielu praktycznych wskazówek, które możemy wdrożyć do naszego typowania.

Warto zwrócić też uwagę na Internet, który choć bywa zwodzący, jest też pełen informacji. W szczególności warto korzystać z for internetowych, zwłaszcza tych wewnętrznych, u wybranych bukmacherów - wtedy mamy pewność, że typy danych użytkowników rzeczywiście zostały wcielone w życie i przyniosły taki a nie inny efekt. Co więcej, będziemy w stanie komentować je, albo też przeglądać opinie innych typerów na ich temat. To świetne i wymierne źródło informacji, dostępne między innymi w Strefie Typera Fortuny.


Typowanie siatkówki na żywo

Większość działających legalnie na terenie naszego kraju bukmacherów daje nam możliwość obstawiania siatkówki w module "na żywo" - ma to sporo zalet, gdyż pozwala mieć pełną kontrolę nad typami. Daje też sporo nowych opcji na obstawianie, w tym wiele takich, które pojawiają się dynamicznie i bazują na sytuacji na boisku. Typując spotkania na żywo nie przestawajmy korzystać ze sprawdzonych typów pozyskanych czy to bezpośrednio od ekspertów, czy też od doświadczonych obstawiających (to, gdzie ich szukać opisujemy powyżej). Dostosowujmy je jednak do sytuacji, podchodząc adekwatnie do wyniku, kontuzji czy zmian zachodzących w danym momencie meczu. Warto zwrócić uwagę na obecność transmisji w ofercie konkretnego bukmachera (lista tych popularnych - poniżej), która znacznie ułatwia typowanie w formule live.

Bukmacherzy a typowanie siatkówki

www.STS.pl - u tego bukmachera mamy do czynienia z niemal kompletnym pokrywaniem wydarzeń w obrębie siatkówki, zarówno na poziomie ligowym, jak i reprezentacyjnym. Firma daje dostęp do wielu akcji promocyjnych w ramach tegoż sportu, a wszystko przedstawia w sposób czytelny i klarowny. 

www.Betclic.pl - Betclic nie tylko przedstawia bardzo dobrą ofertę na siatkówkę, ale też robi to w sposób bardzo czytelny i przystępny, dając nam możliwość jej obstawiania stacjonarnie i mobilnie, za pośrednictwem jego dobrze zaprojektowanej aplikacji na telefony i tablety.

www.Betfan.pl - firma istniejąca na rynku od stosunkowo niedawna, ale już teraz oferująca konkurencyjne stawki w wielu ważniejszych spotkaniach siatkarskich. Sama w sobie zapewnia też bardzo mocny bonus powitalny, możliwy do wykorzystania właśnie na arenie siatkówki.

www.eFortuna.pl - jeden z najstarszych, a zarazem najciekawiej się prezentujących bukmacherów, od początku swojego istnienia przykładający dużą wagę do siatkówki. Obecnie proponuje bardzo atrakcyjne stawki, ale też dostęp do programu lojalnościowego, nagradzającego regularną grę.


Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów 2021

  1. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Najbardziej znana marka w Polsce
  4. Bonus powitalny na start
  5. Darmowe transmisje meczów online
  6. Aplikacja na urządzenia mobilne
  7. Duży wybór zakładów na esport
  1. Najstarszy polski bukmacher online!
  2. 100 PLN zakład bez ryzyka na start
  3. Bonus powitalny 1000 PLN za pierwszą wpłatę
  4. Aplikacja do obstawiania i oglądania meczów
  5. Możliwość zamykania kuponów przed czasem
  6. Niska marża i dobre kursy!
  1. Największy bonus powitalny 3 x 777 PLN
  2. 600 PLN Zakład Bez Ryzyka
  3. Cashout
  4. Promocje na każdy dzień
  5. Bonusy specjalne
  6. Obstawianie bez podatku
  7. Wygrane większe do 20%!
  1. Zagraniczny bukmacher z licencją
  2. Bonus powitalny 550 PLN
  3. Kod promocyjny dla nowych graczy!
  4. Atrakcyjne promocje i premie
  5. Duży wybór zakładów
  6. Wygodna aplikacja mobilna
  7. Wysokie kursy bukmacherskie
  1. Polski legalny bukmacher
  2. Atrakcyjne kursy i niska marża!
  3. Wiele promocji dla graczy
  4. Aplikacja na telefon
  5. Bonus powitalny. Często bez depozytu!
  1. Trzy bonusy powitalne na start
  2. Premie urodzinowe dla graczy
  3. Dużo konkursów
  4. Okazjonalne bonusy bez depozytu
  5. Dobre kursy na mecze
  6. Transmisje za darmo
  7. Czat bukmacherski
  1. Bonus bez depozytu na start
  2. Premia powitalna za pierwszą wpłatę
  3. Cotygodniowe promocje dla graczy
  4. Bardzo wysokie kursy
  5. Zakłady Na Żywo
  6. Aplikacja mobilna
  1. Bonus bez depozytu!
  2. Wiele promocji bez podatku
  3. Dużo metod płatności, w tym Skrill
  4. Promocje dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Wysokie kursy na mecze
  1. Bonus 100% do 500 PLN
  2. Mecze NBA za darmo online
  3. Do 15% wygranych więcej!
  4. Aplikacja mobilna
  5. Szybkie zakłady Kardio
  6. Duży wybór zakładów
  1. Legalny bukmacher z polską licencją
  2. Bardzo dobra pomoc techniczna
  3. Minimalna stawka zakładu tylko 1 PLN
  4. Wypłata wygranych na konto w 15 minut
  5. Liczne promocje dla wszystkich
  6. Wirtualne Sporty także w wersji mobilnej
  7. Punkty stacjonarne w całej Polsce!
  1. Legalny bukmacher
  2. Aplikacja do obstawiania
  3. Typowanie bez podatku
  4. Promocja dla nowych graczy
  5. Kod promocyjny na bonus
  6. Czat dla typerów
  7. Bonusy dla aktywnych